Jak nejefektivněji posílit imunitu proti virům?

Jenom perfektní imunita si dokáže se vším poradit úplně sama. Abyste získali zdraví, musíte  z těla vyndat všechny usazeniny.

Pomohu každému na míru podle problémů a výsledků biorezonance vyčistit tělo a obnovit imunitu.

 

Jak posílit imunitu proti virům? Viry nepůsobí na všechny nemocné stejně.

Přemýšlíte, čím se máte bránit proti nákaze? Hledáte seznam účinných bylin, informačních kapek, tinktur nebo dokonce léků a očkování? Nejefektivněji působí posílení imunity zevnitř. Nejúčinnější ochrana před viry spočívá ve znalostech, jak co nejintenzivněji posílit svou vlastní vnitřní imunitu. 

https://www.fit-life.cz/_gf/web/celostni-medicina-liberec-imunita-psychika-jak-zhubnout-zdrave-poradna.

 

Jen posílení vaší vlastní imunity zevnitř dokáže zázraky


Dokonalá imunita si vždy dokáže i bez léků a lékařů poradit se vším úplně sama. Kdo se cíleně soustředí na to, jak nejefektivněji posílit imunitu proti virům a vytvoří si zevnitř těla silnou imunitu, ten nikdy neonemocní.


Zůstane zdravý během každé epidemie i kdyby byl po celou dobu v přímém kontaktu se škodlivým virem.Viry jsou velice sice agresivní, ale nedá se jim vyhnout.

Nepomůže vám, když se budete virů bát. Nejlepší řešení spočívá ve skutečném posílení imunity zevnitř. To nenahradí žádná bylinka, tinktura, kapky, mastičky a další.... Silná imunita, která umí všechno zvládnout zcela sama, pochází zevnitř! Jen ona umí ochránit člověka před vstupem viru do těla.

 


Jak to, že viry nepůsobí na všechny stejně?


Viry umějí být skutečně velmi nebezpečné. Všimli jste si, že viry nepůsobí na všechny stejně? Ten, kdo má oslabenou imunitu, je mnohem ohroženější, než jeho vrstevník, který má silnou imunitu. Tušíte správně, že velmi pomůže vědět, jak nejefektivněji posílit imunitu. Posílení vlastní imunity zevnitř je nejúčinnější.


Nedřív se zamyslete nad tím, jaká je prvotní úloha všech virů na zemi? Veškeré mikrorganismy, tedy i viry, baterie, plísně i paraziti v přírodě stále existují a nedá se jim vyhnout. Jejich prvotní úloha na zemi je dokonce potřebná, protože mají zlikvidovat mrtvoly. Takže se přirozeně nejlépe množí tam, kde je něco poškozené. Dobrá zpráva je, že se viry nemnoží na zdravé tkáni.


 
Viry se neudrží na zdravé tkání.


Příroda se tak přirozeným způsobem zbavuje všeho mtrvého nebo neživotaschopného. Když si uvědomíte tuto základní podstatu, dojde vám, že zdravé tkáně zůstanou bez povšimnutí před devastujícím účinkem mikroorganismů.


Na zdravé tkáni žádný virus nepřežije. Proč? Zdravá tkáň je uvnitř plná energie, kyslíku a má skvěle fungující imunitu, která dokáže včas sama vše škodlivé dokonale zlikvidovat. Většinou vir ani do těla ani nevpustí. Na takové tkáni nemají mikroorganismy vůbec šanci útočit a množit se. Tito lidé mají silnou imunitu. Takovou imunitu by si měl chtít každý v rámci vlastní ochrany vybudovat. Jde to, a já vám s tím ráda pomůžu.Viry se perfektně množí na poškozené tkáni.


Mnoho lidí si myslí, že jsou zdraví. Na první pohled to tak i vypadá, ale uvnitř jejich těl probíhají skryté systémové záněty. To jsou neviditelné záněty, o kterých nikdo třeba i dlouhé roky neví. Dlouho probíhají bez povšimnutí a bez toho, aby vás něco bolelo. Jenomže přeci jen pomalu poškozují tkáně, orgány a žlázy. Najednou může přijít dominový efekt se všemi důsledky. Tady je rozdíl mezi klasickou a alternativní medicínou.


Z hlediska klasické medicíny mají tito lidé většinou ještě v norně zdravotní výsledky nebo berou léky a ty srovnají hladinu zdravotních výsledků na normu. Člověk se cítí dobře a dokonce si myslí, že je zcela zdráv. Bere sice léky, ale ve svém životním stylu vůbec nic nezměnil k lepšímu. Většinou spoléhá, že ho v případě problémů ho vždy léky uzdraví. Z hlediska alternativní medicíny ten člověk není zdravý, protože přeci bere léky, to znamená, že jeho organismus se neumí sám vyrovnat se svým zdravotním problémem. Nemá tedy perfektně fungující imunitu.... To by mu mělo včas dojít a měl by to i chtít změnit.


Kdo si tohle včas uvědomí a začne svoje tkáně regenerovat a především si obnoví svoji vlastní dokonalou imunitu, ten účinně ochrání i své tělo.

 
Jak posílit imunitu pomocí alternativní medicíny?


Nejúčinnější je tedy změna taktiky. Ta spočívá především v komplexním přístupu alternativní medicíny. Posilujete nejen imunitu, ale organismus jako celek.


Preventivně regenerujete každou buňku ve vašem organismu. Je jasné, že to nedokáže žádná zázračná pilulka, ale že to bude vyžadovat i vaši vlastní snahu na sobě pracovat.


Výsledky se vám ale brzy mnohonásobně vrátí.


Povedu vás krůček po krůčku tak, abyste s mojí pomocí dokázali  posílit imunitu do takové hloubky a intenzity, že od si základů zlepšíte celou svoji fyziologii. S každým klientem pracuji osobně a na míru vše přizpůsobím jeho konkrétním potřebám.


Díky tomu získáte nejen zdraví, ale i perfektní imunitu a přirozenou štíhlost, kterou si trvale udržíte. Všechny vaše hormony a enzymy v těle se vrátí do přirozené rovnováhy, což navíc ještě povede k výraznému zlepšení psychiky a zvýšení sebevědomí.


Používám metody alternativní medicíny komplexně. Pracuji s psychikou a emocemi, upravuji stravu i pohyb. Součástí je i cílená detoxikace organismu, která dokáže zregenerovat a opravit všechny vaše poškozené buňky. Díky tomu jako bonus budete vypadat výrazně mladší.


Zvyšuji klientům také jejich životní energii a především plně respektuji zákony univerza.


Klient dominovým efektem ve výsledku získá nejen perfektní imunitu, ale i vyrovnanou psychiku a přirozenou štíhlost. Navíc pochopí i zákony univerza.

 
Každý postupuje tak rychle, jak mu vyhovuje. První výsledky cítíte již po pár dnech a to vás motivuje pokračovat až do úplného uzdravení.

 

Nejdůležitější užitek pro vás:

Věřím, že si uvědomujete, že před všemi nemocemi vás umí úplně nejlépe ochrátnit jenom váš vlastní dokonalý imunitní systém.

Žádná tablekta ani rouška nikdy nedokáže chránit tak, jak to umí příroda a vaše vlastní tělo, když funguje správně.

Já vám nabízím pomoc, abyste pro sebe přesně takové tělo získali.

Je to nejlepší investice, kterou můžete udělat pro své budoucí zdraví. Přijďte, těším se na vás. Čím dřív začnete, tím dříve získáte výsledky, které vám opravdu pomohou.

Tím, že si na míru podle problémů a pode výsledků biorezonance vyčistíte tělo, získáte zdraví a perfektní imunitu.

Umím dostat pryč usazeniny i z těžko dostupných míst.

Vyčištěné tělo si pak umí také samo poradit se všemi viry, bakteriemi, plísněmi a parazity. Navíc získáte i perfektní psychiku a oddálíte stárnutí.

 

https://www.fit-life.cz/kontakt/

 

04.04.2020

 

ARCHIV AKTUALIT

 

Facebook Twitter Google

 
Alternativní medicína - léčitelství Celostní medicína Detoxikace organismu Jak zhubnout zdravě Tradiční čínská medicína Biorezonance Koučink pro zdraví, lepší život i změnu podvědomí Sebevědomí Sebeláska Jak se zbavit stresu Čchi-kung a energie čchi Zdraví Zdravá výživa Odkyselení organismu pomáhá odstranit záněty Únavový syndrom způsobuje bolesti těla a deprese Paraziti v těle Vědomá tvorba reality Ceník Kontakt Víte, že