Na jed po uštknutí zmije mi stačila detoxikace organismu

Nedávno mě uštkla zmije.

 

Jak přirozeně z těla dostat jed?

Pokud patříte mezi lidi, kteří se pravidelně čistí a detoxikují, vaše tělo bude velmi silně reagovat na jakýkoliv jed.

Mě osobně se velmi osvědčilo, že jsem ránu co nejdřív promyla čistou vodou, vzala jsem si detoxikační kapky na čištění krve a lymfy, aby se mi jed nešířil dál do celého těla. Také jsem posílila srdeční okruh, aby srdce lépe zvládalo celý nápor na tělo.

 

 Jak jsem se cítila?

Cítila jsem se malátně a nejdůležitější bylo, aby mi nezkolabovalo srdce, velmi mi klesl krevní tlak. Kávu moc nepiji, ale v tomto případě to byla vyloženě nutnost si dát silnou kvalitní kávu.  

Za každou cenu jsem chtěla zůstat vzhůru a tak jsem šla v přítomnosti rodiny procházku asi 8 kilometrů, která pomohla z těla jed odbourat.

Tělo potřebuje zabránit vnitřnímu krvácení.

Jsem senzibilní, proto mohu dobře popsat, co se přesně v těle v tu chvíli děje.

Jed vyvolá silné vnitřní krvácení  a současně sníží krevní tlak téměř až ke kolapsu. Zároveň ochromí nervové buňky, které vedou k ospalosti a také ke stavu, který bych nejvíce přirovnala opilosti.

Měla jsem pocit, že veškeré tepny i žíly jsou najednou jakoby mnohem více propustné. Intenzivně jsem cítila, že je nutné co nejdřív zastavit silné vnitřní krvácení. 

Silnému vnitřnímu krvácení lze zabránit vitamínem K, který je v brokolici a kedlubně. Skvěle čistí krev maliny a banán podporuje činnost srdce a i zlepšuje náladu.

I když mě zmije uštkla do nohy, okamžitě si jed v mém těle našel moje nejslabší místa. Osobně nemohu lepek ani mléko a tělo mělo reakci, jako kdybych poslední dny jedla jen tyto potraviny, ačkoliv jsem je samozřejmě před tím ani potom vůbec nejedla. Ale přítomnost jedu způsobovala kromě snížení tlaku a celkové vnitřní krvácivosti i obrovskou reakci právě v místech mého osobního oslabení energie čchi.

 

Proč jsem si nevzala protijed od lékaře?

Opravdu hodně vyčištění a senzibilní jedinci velmi negativně reagují na jakékoliv chemické prostředky, například naprosto nesnáším ani lokální narkózu. Pokud bych si vzala protijed, moje tělo by reagovalo na přijatou chemikálii velmi negativně a mnohem více by se mi přitížilo.

Přirozeným způsobem se u velmi vyčištěných jedinců dá jed z těla dostat velmi rychle. Vše jsem podpořila také energetickým čištěním.

Senzibilní jedinci zkrátka na vše reagují jinak, než běžná populace. Považuji to za obrovskou výhodu a vím, že je třeba se s tím umět pracovat.

Nyní cítím výrazné celkové posílení energie čchi.

Rozhodně jsem se nenechala uštknout úmyslně, ale šamani to dříve dělali záměrně právě pro posílení imunity a celkové síly energie.

 

17.05.2018

 

ARCHIV AKTUALIT

 

Facebook Twitter Google

 
Alternativní medicína - léčitelství Celostní medicína Detoxikace organismu Jak zhubnout zdravě - výživový poradce Liberec Tradiční čínská medicína Biorezonance Koučink pro zdraví, lepší život i změnu podvědomí Sebevědomí Sebeláska Jak se zbavit stresu Čchi-kung a energie čchi Zdraví Zdravá výživa Odkyselení organismu pomáhá odstranit záněty Únavový syndrom způsobuje bolesti těla a deprese Paraziti v těle Vědomá tvorba reality Ceník Kontakt Víte, že