Tajemství zdraví a perfektní psychiky, jak se orientovat v protichůdných informacích? Stále platí, že kdo nezná zákony univerza, tomu zdevastují život.

Odhalit skutečné tajemství zdraví a perfektní psychiky bude pro běžnou populaci do budoucna těžší právě proto, že stále přibývá obrovské množství naprosto protichůdných informací, které se vzájemně absolutně vylučují. U mě získáte ucelené informace, které se budou postupně skládat do mozaiky a vytvoříte si celkový obraz toho, jak to skutečně funguje. Velmi ráda Vám podrobně vysvětlím vše, co se týká alternativního přístupu ke zdraví i velmi časté chyby, které jdou do hloubky a týkají se i osvědčených duchovních témat.

Stále platí, že kdo nezná podrobně zákony univerza, zdevastují mu život. Tyto zákony mají vliv nejen na zdraví, ale i na psychiku, úspěch, stárnutí a na celkový osud, který prožijete.

Kdo by se měl zajímat o tajemství zdraví a znalost univerzálních zákonů?

Odpověď je zcela jasná, měl by to být úlně každý člověk. Nezáleží na tom, zda je zdravý nebo nemocný. Víte, proč?

Existuje jedno absolutně nejlepší řešení perfektního zdraví a získání těla, které má svou vlastní dokonalou imunitu. Tím je správně zvolená detoxikace a péče o psychiku, tedy o svou duši. Pečovat by o sebe měli úplně všichni a tedy i zdraví jedinci. Každý, kdo půjde aktivně naproti dobru a opravdu pochopí nepsané zákony univerza a bude jednat v souladu s nimi, tím dokáže zabránit zlu, aby nad ním vyhrálo.

Informace, které se u mě dozvíte mají obrovský vliv na vaše zdraví, úspěch i psychiku. Díky existenci kvantového pole na sebe všichni skrytě energeticky působíme. Dochází ke skrytým energetickým interakcím, kterým nelze zabránit.

Porozumíte univerzálním zákonům a zabráníte tomu, aby zlo nad vámi vyhrálo, zvládnete si poradit v každé životní situaci.

Čím začínáme?

Určitě začínáme postupně. Základem má být vždy to, že se klient má především cítit skvěle. Každému na míru postupně navrhuji konkrétní úpravy tak, aby došlo ke zlepšení jídla a především s ohledem na zdravotní problémy, které jej mohou případně zatím trápit. Zde je spousta lidí, kteří si myslí, že vše dělají sparávně. Ovšem většinou mají nesprávné informace a postupem času na internetu naopak přibývá těch nesprávných informací. Lidé se většinou velmi snaží a vůbec netuší, že něco dělají špatně. Právě zde nalézám spoustu počátečních chyb.

Vše směřuji nejen k posílení kladné životní energie, ale především každého postupně sezamuji se zákony univerza a také upozorňuji na to, kde konkrétně každý dělá chybu. Z praxe mohu říci, že každý člověk má své slabiny v jiných oblastech a s nimi je třeba individuálně pracovat.

Co nejcennějšího můžete ode mě získat?

Nejcennější je kladná životní energie, naučíte se, jak ji získáte a jak ji udržíte. To jde jen tehdy, když máte nejen správné informace, ale naleznete osobu, která Vám pomůže i s pozitivním přepisem Vašeho energetického pole, to ani zdaleka neumí každý. Díky tomu totiž pak dokážete zvládnout energetické interakce, ke kterým nevyhnutelně mezi lidmi dochází. Skrytým energetickým interakcím nejde v žádném případě nijak zabránit. Co s tím máte tedy dělat? Jediná možnost je zvolit si správného léčitele, který Vám účinně pomůže s Vaší hlubokou proměnou a transormací všech Vašich buněk až do úrovně DNA. Léčitel je obrovským pomocníkem, ale má to svá jasná pravidla, léčitel nemůže vše udělat za klienta. Zkrátka snažit se musí oba, klient i léčitel. Léčitel nejdřív vše vysvětlí tak, aby každou situaci klient pochopil. Klient se dozví, jak se měl přesně správně v konkrétní situaci zachovat podle nepsaných zákonů univerza. Teprve pak smí to, co klient pochopil, léčitel smazat z klientova energetického pole. Tím to ještě úplně nekončí. Pak přijde zkouška a tam už opravdu záleží na klientovi, jak se zachová.

Klient už od léčitele přesně ví, jak se má správně zachovat podle zákonů univerza a tehdy klientovi půjde jeho situace zvládnout, pokud se bude upřímně snažit. Ovšem pozor, konečný výsledek práce s léčitelem je vždy na samotném klientovi. Zda si klient dokáže udržet nově nastavený stav od léčitele, to už závisí na samotném klientovi a především na jeho vytrvalosti a opravdu upřímné snaze. Pokud na sobě pracujete a zvyšujete si kladnou životní energii čchi, vidíte skutečnou pravdu. Uvidíte skutečnou pravdu, ta umí být mnohdy krutá, ale toho se nijak nelekejte a buďte za to naopak rádi. Každý z Vás, kdo to nevzdá a vytrvá, propracuje se k té nejlepší verzi svého života a stane se Tvůrcem A1. Dostane se do zóny bezpečí a tam už Vám pak zlo dá pokoj. Je to práce, která se Vám neskutečně ve všech směrech vyplatí.

Kdo se tedy uzdraví a zlepší si své energetické pole?

Dokáže to každý, kdo přijde včas, vytrvá a bude se upřímně snažit. U nemocí samozřejmě také záleží na tom, v jakém stavu poškození fyzického těla přijdete. Vždy platí pravidlo, že čím dřív přijdete, tím lepší budete mít výsledky. Také platí to, že kdo na sobě správně pracuje, vypadá ve svém věku mladší.

Existuje jedno absolutně nejlepší řešení perfektního zdraví a získání těla, které má svou vlastní dokonalou imunitu. Tím je správně zvolená pravidelná detoxikace a péče o fyzické tělo i o psychiku a to u všech, tedy i u zdravých jedinců. Je to skvělý preventivní přístup účinný před všemi nemocemi a včasné vybudování si silné imunity. K tomu nezbytně patří také znalost zákonů univerza a snaha žít podle nich celý život. Tento přístup dokáže postupně vytvořit perfektní psychiku. S tím vším a také s pozitivním energetickým přepisem Vám pomůže kvalitní léčitel. Touto kombinací se odstraní včas příčiny psychických i fyzických nemocí.

Jaké jsou základní rozdíly mezi klasickou medicínou a alternativní medicínou?

Klasická medicína neodstraňuje příčiny nemocí. Je perfektní pro úrazy, operace a akutní problémy. Ovšem u chronických nemocí a u prevence je vždy jednoznačně nejlepší alternativní medicína. V tomto duchu by spolu neměli soupeřit, ale naopak spolupracovat. U chronických nemocí se klasická medicína zabývá až následky, v tom je velká chyba, že neodstraňuje příčiny nemocí. Když je fyzické tělo chronickou nemocí poškozené a nefunguje správně, klasická medicína nasadí léky. Tento přístup pak vede k celoživotní kompenzaci nemocí pomocí léků, ale neodstraní skutečné příčiny nemocí a lidé se léků již většinou nezbaví. Naopak postupem času jim léků přibývá. Klasická medicína je i u chronických nemocí u některých lidí velmi oblíbená, protože jednak nemají dostatek znalostí a především lidé nemusí nic změnit, je to ale vlastně taková zkratka. Dostanete lék, abyste ihned neumřeli. Jenomže každý lék má i své vedlejší účinky a člověka tento přístup nenutí vůbec nic změnit a ani se nad tím nemusí nijak zamyslet. Nikdo nehledá, kde je skutečný původ jeho chyb, vůbec netuší, že nezná zákony univerza a že s nimi nežije v souladu. K lékaři lidé chodí jako do autoservisu a čekají, že lékař je s pomocí léků zcela uzdraví. Dokud je organizmus relativně mladý a není v něm příliš škodlivých usazenin, relativně se ze začátku zdá, že se vše daří úplně uzdravit. Ale to je jen zdání, Vaše tělo si vše pamatuje a Vaši nesprávnou péči o něj Vám vrátí právě ve chvíli, kdy to nejméně potřebujete a kdy to mnohdy už ani nedokážete zvládnout.

K opravdovému uzdravení vede jen skutečné odstranění příčin. Po pravdě na to ani lékař nemá v ordinaci čas, aby pacientovi cokoliv vysvětloval. Systém je nastavený tak, že člověk si odnese léky a ty trvale užívá a mylně se tato situace považuje za uzdravení. U alternativní medicíny platí, že vše potřebuje svůj čas a také je jasné, že čím dřív člověk začne na sobě pracovat, tím větší je jeho šance na úplné uzdravení. Tedy i zbavení se léků. Čím později začnete, tím se šance na uzdravení zmenšuje. Ovšem každý musí chtít sám za sebe, to je nesmírně důležité! Nedá se nikdy pomoci těm, kteří nechtějí.

Žádné zkratky nikomu dlouhodobě v ničem nepomůžou

Ten, kdo se neche snažit a místo toho stále hledá raději zkratky, vždy je najde, ale v budoucnu na ně velmi krutě doplatí. Doporučuji Vám vzdát se všech zkratek a co nejdřív na sobě začít pracovat a vydat se na správnou cestu. Společnost se nezmění sama od sebe, začít musí každý jedinec sám u sebe, není vůbec potřeba čekat až na nemoc. Pracovat na sobě by měl úplně každý.

Chcete přeci získat zdraví, úspěch i perfektní psychiku.

Těším se na každého z Vás, kdo na sobě upřímně chcete pracovat, velmi ráda Vám s tím pomohu.

22.12.2021

 

ARCHIV AKTUALIT

 

Facebook Twitter Google

 
Alternativní medicína - léčitelství Celostní medicína Detoxikace organismu Jak zhubnout zdravě - výživový poradce Liberec Tradiční čínská medicína Biorezonance Koučink pro zdraví, lepší život i změnu podvědomí Sebevědomí Sebeláska Jak se zbavit stresu Čchi-kung a energie čchi Zdraví Zdravá výživa Odkyselení organismu pomáhá odstranit záněty Únavový syndrom způsobuje bolesti těla a deprese Paraziti v těle Vědomá tvorba reality Ceník Kontakt Víte, že