Biorezonance

Biorezonance

Biorezonance ukazuje informaci o tom, kde jsou v těle oslabená místa a energie neproudí tak, jak by měla. V těchto místech se dříve nebo později vytvoří problém nebo se zde přemnoží viry, bakterie, plísně a paraziti. Dlouho se zdánlivě jakoby nic neděje a imunita si se vším poradí úplně sama. Avšak nepozorovaně se oslabí tok energie v organismu, což se začne projevovat nejprve únavou nebo častými infekcemi, či alergiemi a ekzémy. Nečistot přibývá a imunita již nezvládá, to co pro ni dřív nebyl problém. Poškodí se orgány a vznikne chronické onemocnění.

Co s tím? 

Řešení spočívá v tom, že se cíleně pomocí energie a informačních preparátů znovu probudí imunita. Ta pak začne z každého koutku těla odstraňovat všechny nečistoty , které se tam za život nashromáždily. Žádný prostředek, který do těla dodá nějakou pomocnou látku, zde nezafunguje tak účinně, jako když se cíleně zvedne síla energie a vyčistí se její tok a následně se zapojí sama imunita.

www.fit-life.cz PORADCE

 Seznámení klienta s níže uvedenými podmínkami:

  •  Zjištěné výsledky BIOREZONANCE mají jen informativní charakter, nejedná se o lékařské vyšetření ani je nenahrazuje.
  •  Výstupy odrážejí aktuální energetický stav organismu s informativním výskytem MIKROORGANISMŮ v těle.
  •  Výsledky z analýzy klienta nebudou nikde zveřejněny, slouží jako podklad terapeuta pro práci s klientem a návaznost při dalších konzultacích. Diskrétnost osobních dat je zaručena. Výsledky nebudou poskytnuty třetí straně.
  •  Terapeut klientovi vysvětlil a navrhl všechny možnosti, jak postupovat v detoxikaci a čištění těla a obnově energie těla. V průběhu čištění je nutné pít zvýšené množství kvalitní vody a je vhodné přidat do stravy vlákninu (nejlépe ve formě ovoce a zeleniny), aby byl zajištěn řádný odvod nečistot z těla. V průběhu  očisty organismu se mohou u některých jedinců vyskytnout detoxikační projevy (nejčastěji je to dočasné zhoršení původních symptomů v průběhu čištění, vytrvejte).

 WWW.FIT-LIFE.CZ

 

Facebook Twitter Google

 
Úvod Alternativní medicína Nemoci a obtíže Bolesti těla Pomoc s psychikou Nespokojenost se sebou Problémy ve vztazích Únava Ceník Kontakt Víte, že ...