Detoxikace

DETOXIKACE podle MUDR. JONÁŠe:

Detoxikace pomocí informačních preparátů MUDr. Jonáše probíhá tak, že preparáty Joalis dodají mozku předlohu zdravých tkání a na ní imunita zareaguje a vyčistí se vlastními silami. V praxi to vypadá tak, že například tělo dostane byliny a informace o tom, jak mají vypadat zdravá játra. Na základě této informace tělo nabudí imunitu a ta sama začne vylučovat vše nežádoucí konkrétně z jater a tím se játra postupně detoxikují. Výsledkem jsou čistá játra se správnou rotací energie. Ve skutečnosti se jedná o obnovení přirozených samouzdravujících pochodů v těle.

www.fit-life.cz

Proč detoxikovat?

Imunita nikdy nepracuje správně, pokud je v těle mnoho toxinů. Následkem toho vznikají chronické problémy a nemoci.... Řešením je tělo vyčistit a podpořit imunitu. Stejně perfektní imunitu nelze ničím nahradit.

www.fit-life.cz

PRINCIP FUNGOVÁNÍ DETOXIKACE:

Tato technologie je schopna laserem ukládat spektrální holografické informace o tkáních a orgánech. Na základě toho dá organismus pokyn imunitnímu systému a ten se vyčistí svými vlastními silami.

Mozek pracuje na holografickém principu, dokáže obrazy rozkódovat, promítnout si je a reagovat na ně.

Používám preparáty Joalis (MUDr. Jonáš), jsou to čistě přírodní produkty na bázi bylin a informací. Do těla nedodávají žádné chemické látky. Metoda je vhodná ke kombinaci s jakoukoliv jinou léčbou nebo nějakého alternativního postupu.  

 

Facebook Twitter Google

 
Úvod Alternativní medicína Nemoci a obtíže Bolesti těla Pomoc s psychikou Nespokojenost se sebou Problémy ve vztazích Únava Ceník Kontakt Víte, že ...