Emoce

Negativní emoce

Pokud vás cokoliv v reálném světě vyprovokovalo k negativní emoci, je dobré vědět, jak moc si tím škodíte a co se s tím dá dělat, abyste se toho vyvarovali.

Nejčastěji vznikají negativní emoce tak, že začnete být buď zjevně nebo skrytě podrážděni, pokud v životě něco není tak, jak jste si ve svých myšlenkách a představách vysnili nebo naplánovali. To se negativně projeví na zdraví. Můžete z toho onemocnět. Negativní emoce oslabí Vaše endokrinní žlázy, proto může postupně vzniknout nemoc.

Abych to vysvětlila na pravou míru, mít záměry, snít a plánovat je v životě samozřejmě v pořádku. Ale pokud se něco nestane podle představ, je nutné dokázat se vzdát negativních emocí a to i těch skrytých, které jste vůbec neprojevili navenek.

Proč?

Jakmile se tím, že něco není podle vašich představ, začnete trápit, jakoby se propadáte do bažiny a všechny cíle a záměry, které máte, budou od teď v zásadě mnohem hůř realizovatelné a to jenom kvůli vašim negativním emocím.

Dokonce pokud se tyto situace budou opakovat, život vás za to bude stále více trestat v podobě nemoci nebo zhoršení momentální situace, ať je v této chvíli jakákoliv, buďte si jistí, že tímto jednáním se vše jenom ještě zhorší.

Zkuste se v tuto chvíli reálně zamyslet.

Chcete, aby se současná i velmi nepříjemná situace vlivem toho, jak na ní zareagujete, ještě zhoršila.........

Přijďte, vysvětlím Vám, proč vznikají komplikace a jak se z takových situací dá dostat......

 

 

Facebook Twitter Google

 
Úvod Alternativní medicína Nemoci a obtíže Bolesti těla Pomoc s psychikou Nespokojenost se sebou Problémy ve vztazích Únava Ceník Kontakt Víte, že ...