Hubnutí 

KROMĚ JINÉHO SE NAUČÍTE SPALOVAT TUKY A BUDOVAT RYCHLEJŠÍ METABOLISMUS

Naleznete konkrétní doporučení, jak v těle podpořit enzymy, které spalují tuky a naučit se blokovat enzymy, které vedou k jejich ukládání. Rozhodně vše v souladu se zdravím, vitalitou a posílením energie všech vnitřních orgánů.

Nečekejte ode mě klasické výživové poradenství

Kdyby takové jídelníčky fungovaly, byl by problém s hubnutím již dávno vyřešen.

Ukazuje se, že pouhá dieta nevede z dlouhodobého hlediska k žádným trvalým výsledkům a ani k trvalému zhubnutí. Naopak dojde k úbytku svalové hmoty a zpomalení metabolismu. 

CO ode mě MŮŽETE OČEKÁVAT:

  • CO DĚLAT VE FYZICKÉM TĚLE PRO SPALOVÁNÍ TUKŮ

Jak to udělat, aby se aktivovaly tukové buňky a enzymy, které pomáhají hubnout a jak nepodporovat ty, které vedou k tloustnutí.

  • DALŠÍ DŮVODY TLOUSTNUTÍ A JAK SE JICH ZBAVIT

Tloustnutí je i o psychice a emocích a podvědomí, nezapomeneme ani na tuto stránku a vše v souladu se zdravím a dostatkem energie.

  • JAK CVIČIT, ABY SE SPALOVAL TUK

Mnoho lidí se snaží cvičit, ale nedochází u nich ke spalování tuku, odpovím Vám, proč tomu tak ja a co změnit.

JAK TO BUDE PROBÍHAT:

Na konzultaci Vás zvážím, zjistím procento tuků a svalů a viscerálního tuku, aby se výsledky daly sledovat. Spolu projdeme podrobně Vaše stravovací zvyklosti.

Nenavrhnu přímo dietu, ale spíše se Vám konkrétně na míru pokusím doporučit některé změny, které budou vycházet přímo z vašich zvyklostí a postupně je zařadíte do jídleníčku. Tyto navržené změny budou v souladu s čištěním těla a podporou zdraví podle energetiky těla a ne podle klasických výživových tabulek, které podle mě nevedou k podpoře zdraví.

Samozřejmě si tempo volíte podle svých individuálních možností. Lépe je nespěchat a hlavně si nezpomalovat metabolismus.

 

Podrobně Vám vysvětlím, kterých chyb se hubnoucí dopouštějí při cvičení a jak to udělat, aby cvičení vedlo ke spalování tuků. 

Jak změnit špatné návyky a jak si je v hlavě trvale upevit.  Cílem je, abyste pochopili, kde děláte opakovaně chybu. Pokud máte s předepsanými jídelníčky špatné zkušenosti, jste zde správně a zkuste to úplně jinak.

Někteří také potřebují pravidelný dohled a opakování konzultací, aby si návyky dobře upevnili a měli tak co nejlepší výsledky a kontrolu nad hubnutím.

 

Facebook Twitter Google

 
Úvod Alternativní medicína Nemoci a obtíže Bolesti těla Pomoc s psychikou Nespokojenost se sebou Problémy ve vztazích Únava Ceník Kontakt Víte, že ...