Informační medicína

Informační medicína má vliv na životní energii

Správné informace mají obrovský vliv na kvalitu energie v našem bio-poli.

Pokud se někde v těle nebo v energetickém obalu objeví negativní energie, které se tělo nedokáže zbavit ani jí rozpustit nebo strávit, pak tato energie pokud zatíží nějaký orgán, může způsobit jeho onemocnění, nefunkčnost, ale i smrt. www.fit-life.czEnergetické pole má vliv nejen na naše zdraví, imunitu, ale i na všechny oblasti našeho života. Může způsobovat naší chudobu, nemoc, omezení talentů, neschopnost intuitivního rozhodování a celkově dokáže velmi blokovat náš život.

Informace řídí energii čchi

Optimálním řešením je dodat tělu správné informace (vhodně zvolenými informačními preparáty, které působí nejen ve fyzickém těle, ale i na úrovni podvědomí). Dá se jednoduše říci, že informace řídí energii čchi a ta má vliv na všechny buňky, orgány, systémy, hormony a enzymy v těle. Vše funguje na principu hologramu. 

Najednou postřehnete, že se vám život postupně zlepšuje a to zdaleka nejen po zdravotní stránce, ale celkově ve všech oblastech. Projevuje se to tak, že mimo jiné zažíváte mnohem méně komplikací a také si všimnete, že vám ubývají starosti a problémy.

Prospěch pocítí úplně každý a to i zdraví lidé

Jako byste se ocitli na vlně úspěchu.

Mimo jiné, pokud by Vás to zajímalo, dozvíte se ode mě také mnoho informací o energiích, jemnohmotném světe a jejich zákonech, které většina z Vás nezná. Pokud se Vám příliš kumulují záležitosti nebo hledáte a potřebujete navést a pomoci, vysvětlím Vám, proč se Vám věci dějí, proč neexistují náhody a navedu Vás, jakou cestou se dát.

www.fit-life.cz

 

Facebook Twitter Google

 
Úvod Alternativní medicína Nemoci a obtíže Bolesti těla Pomoc s psychikou Nespokojenost se sebou Problémy ve vztazích Únava Ceník Kontakt Víte, že ...