Pomoc s psychikou

Alternativní psychologie

Nabízím Vám alternativní pomoc s psychikou a s odbouráním stresu. 

 

Jaký vLIV  mají EMOCe A ENDOkRINOLOGIE NA PSYCHIKU?

Největší vliv na psychiku mají negativní emoce, které pak způsobují následně hormonální nevyváženost. 

Negativní emoce oslabují endokrinní žlázy, zejména hypofýzu, štítnou žlázu a nadledviny. Zhoršená činnost těchto žláz zásadně snižuje vstřebávání vápníku a také tvorbu serotoninu a dalších neromediátorů.

 

Jak Vám  v tom pomůžu?

V první řadě pomocí informačních preparátů podpořím činnost vaší štítné žlázy, hypotalamu, hypofýzy a nadledvin tak, aby se žlázy začaly účinně detoxikovat, jejich spravné funguvání velmi pomůže se zlepšením psychiky.

Dále budeme spolu odblokovávat místa se stagnujícími negativními emocemi. Pro zlepšení psychiky je nutné umět sledovat myšlenky a emoce. Naučit se vědomě měnit jejich směr.

Najdu konkrétní potraviny, které Vám zhoršují činnost hormonálních žláz. Navrhnu úpravu stravy.

 

Psychika je pro zdraví naprosto zásadní

Pokud si člověk nesrovná psychiku, tak se mu nebude dařit v životě nic.

 

Jak psychice pomáhá informační medicína:

Informační medicína dává pokyn imunitě k tomu, aby začala sama reagovat. S užitím některých preparátů pro očistu mozku jsem zazanamenala u klientů velké zlepšení psychiky a podporu samouzdravovacích procesů.

 

ZLEPŠENÍ PSYCHIKY a HOMEPATIe:

Homeopatie ve velmi malém množství dodává problémový toxin a podporuje tělo v tom, aby si proti němu vytvořilo protilátky. 

Naopak informační medicína se snaží tělo toxinů skutečně zbavit. 

Homeopatie také pomáhá, ale toxin zůstane v těle a organismus se ho naučí tolerovat, proto raději volím informační medicínu, má lepší výsledky.

 

Pro zlepšení psychiky doporučuji detoxikaci:

Já rozhodně upřednostňuji, aby se tělo toxinů zbavilo. Homepatie nepředstavuje podle mě žádnou zásadní detoxikační metodu, u které se tělo zbaví toxinů.

 

 fit-life.cz

 

CO SE MI pro zlepšení psychiky OSVĚDČILO:

  • práce s klientem na odblokování stresu

  • práce na zesílení proudu energie čchi

  • vyčištění mozku

  • posílení štítné žlázy

  • posílení nadledvin

  • posílení hypotalamu

  • detoxikace a úprava stravy

 

Další informace, které zlepšují psychiku:

Samozřejmě, že psychiku lze posilovat i různými metodami a prací s podvědomím. V případě zájmu Vás mohu seznámit také s jednou ruskou metodou, kterou již sama používám od roku 2005. 

My už jsme třeba dávno na danou negativní emoci zapomněli, ale ona stále zůstává v energetickém biopoli a blokuje správný proud energie k jednotlivým buňkám. 

V praxi to snižuje vysokou frekvenci zdravých buněk, které pak vykazují poruchy. Časem se tyto původní energetické poruchy projeví přímo na fyzickém těle jako onemocnění orgánu.

Tomu lze výše uvedenými metodami včas předejít....

 

 

Facebook Twitter Google

 
Úvod Alternativní medicína Nemoci a obtíže Bolesti těla Pomoc s psychikou Nespokojenost se sebou Problémy ve vztazích Únava Ceník Kontakt Víte, že ...