Problémy ve vztazích

S čím Vám pomohu?

Nabízím Vám postupnou práci na zlepšení vlastního vztahu k sobě a zvýšení svého sebevědomí, protože to je nejdůležitějším základem pro fungování dalších vztahů.

Pokud Vám v minulosti někdo ať vědomě nebo nevědomě systematicky snižoval Vaše sebevědomí, budete muset pro úspěšné zvládnutí vztahů nejdříve začít láskou k sobě a obnovou sebevědomí a systematickou prací na sobě. 

Pokud jste naopak Vy byli těmi, kdo manipulovali lidmi, bude pro Vás vhodné začít respektovat okolí a naučit se nezažívat negativní emoce, pokud něco neprobíhá přesně podle Vašich představ.

 

Jak konkrétně budou terapie probíhat?

Nejdříve bude třeba vyčistit organismus od překyselení a upravit stravu a dodat přirozené potraviny, které pomáhají odkyselit a zklidnit negativní emoce.

Postupně začít řešit konkrétní situace v životě, které ve Vás vyvolávají negativní emoce. Tyto emoce ve Vás zůstávají i když jste na ně již zapomněli. Je třeba je zpracovat.

Pokud například převládají emoce úzkosti, bude vhodné opakovaně posilovat energii ledvin pomocí informačních preparátů, dokud nedojde v celém těle znovu k harmonii. 

 

Co by mělo být nejdůležitější pro vztahy?

Cítit se v nich příjemně. 

Pokud se ve vztahu dlouhodobě necítíte dobře, dříve nebo později se Vám objeví zdravotní problémy. 

Je vhodné poslechnout intuici a být raději šťastný a sám, než zůstat za každou cenu ve vztahu a trápit se.

 

Řešte problémy co nejdříve:

Řešení problémů neodkládejte. Negativní emoce by ve Vás dlouhodobě zůstávali a o to by dalo větší práci se jich v budoucnu zbavit.

 

www.fit-life.cz; problémy ve vztazích

 

Facebook Twitter Google

 
Úvod Alternativní medicína Nemoci a obtíže Bolesti těla Pomoc s psychikou Nespokojenost se sebou Problémy ve vztazích Únava Ceník Kontakt Víte, že ...