Víte,že ...

V kvantovém poli spolu pomocí DNA všichni komunikujeme

Víte, že byla vědecky a experimentálně dokázána existence kvantového pole a že v něm mezi sebou všichni vzájemně pomocí DNA komunikujeme. Měli bychom přepsat učebnice biologie, biochemie a klasické medicíny v souladu s tímto zjištěním. 

07.11.2018 | Více

 

Na jed po uštknutí zmije mi stačila detoxikace organismu

Nedávno mě uštkla zmije.   Jak přirozeně z těla dostat jed? Pokud patříte mezi lidi, kteří se pravidelně čistí a detoxikují, vaše tělo bude velmi silně reagovat na jakýkoliv jed. Mě osobně se velmi osvědčilo, že jsem ránu co nejdřív promyla čistou vodou, vzala jsem si detoxikační kapky na čištění krve a lymfy, aby se mi jed nešířil dál do celého těla. Také jsem posílila srdeční okruh, aby srdce lépe zvládalo celý nápor na tělo.

17.05.2018 | Více

 

Výhody alternativní psychologie a celostní medicíny

Za hlavní výhodu celostní medicíny považuji to, že se na člověka dívá jako na celek. Naproti tomu klasická medicína vnímá člověka odděleně a každý obor medicíny sleduje pouze svojí část celku. Jenomže on není jenom fyzický kus hmoty, ale každý má také především svojí energii čchi, myšlenky, emoce, intuici a duši, což řeší alternativní psychologie.   

22.10.2017 | Více

 

Moje osobní zkušenosti s alternativní medicínou

V roce 2005 jsem závažně onemocněla.... Měla jsem opravdu velké štěstí na lékaře, kteří mě postupně odkazovali i na alternativní léčbu. Bezvýsledně jsem zkoušela opravdu neuvěřitelné množství produktů....  

09.10.2017 | Více

 

Nalezeno článků: , zobrazeno: 1-4
[1]

 

Facebook Twitter Google

 
Alternativní medicína - léčitelství Celostní medicína Detoxikace organismu Jak zhubnout zdravě Tradiční čínská medicína Biorezonance Koučink pro zdraví, lepší život i změnu podvědomí Sebevědomí Sebeláska Jak se zbavit stresu Čchi-kung Zdraví Zdravá výživa Odkyselení organismu pomáhá odstranit záněty Únavový syndrom způsobuje bolesti těla a deprese Paraziti v těle Vědomá tvorba reality Ceník Kontakt Víte, že