Moje osobní zkušenosti s alternativní medicínou

V roce 2005 jsem závažně onemocněla.... Měla jsem opravdu velké štěstí na lékaře, kteří mě postupně odkazovali i na alternativní léčbu. Bezvýsledně jsem zkoušela opravdu neuvěřitelné množství produktů....

 

Nakonec jsem našla skutečně účinný způsob, jak si navrátit zdraví.

 

Dnes se cítím mnohem lépe a jsem mnohem zdravější, než ve 20 letech.

Od roku 2005 jsem na sobě vyzkoušela opravdu všechno možné. Většinou naprosto bezvýsledně nebo jen s malými pokroky. Byly to různé doplňky stravy (vitamíny, minerály, různé zázračné doplňky Herbalifu, produkty Energy, Diochi, produkty paní Podhorné_Naděje, byliny, mastě na ekzémy, různé vodičky a tinktury z lékárny i z internetu, esenciální oleje, produkty čínské medicíny, betaglukany........, ale nic z toho jsem nepovažovala za vynikající.

Co se mi z dlouhodobého hlediska neosvědčilo:

Zkoušela jsem různé produkty a systémy a výsledkem je tento můj názor:

Co se týká chlorelly (je to můj osobní názor - potvrzený slovy mé lékařky, která má podobné pocity), tak ji nedoporučuji, ona skryje problém a omezí všechny systémy a když se vynechá, je to mnohem horší, než to bylo na začátku. Pod mikroskopem bylo zjištěno, že mikroorganismy při jejím používání stále rostou. Chlorela má navíc růstový faktor, velmi nebezpečný u rakovin. Na chloreře se ze začátku zdánlivě zlepší zdraví, ale není to trvalý stav....

 

Osobně nedoporučuji ani ječmen, ten zase mění nastavení emocí, opět k horšímu....

 

Aloe by musela být pouze v podobě rostliny, kterou byste měli doma a používali byste jí přímo po utržení, jinak jakkoliv zpracovaná nezvyšuje energii čchi, ale naopak. Dokonce v sobě často mívá jedovatou látku ASPARTAM, což je látka zakázaná letcům, protože prokazatelně způsobuje nevratné změny na mozku.

 

Zkrátka nic z toho nepodporuje sílu ani čistotu energii čchi....



Co se týká betaglukanů, to je také pouze můj osobní názor (intuice), byla bych také velmi zdrženlivá v jejich používání. Jsou obrovsky populární produkty a na krátkou dobu i pomohou, ale já mám přes to nejsou řešením.....
Jedná se různé druhy hub, ať je to Cordyceps, Shi-take, Rei-shi, hlíva ústřičná a jiné. Jsou to houby!!!! Tudíž plísně a to velmi sofistikované, v první chvíli se zdá, že pomáhají, ale dlouhodobě opět snižují energii čchi a spíš škodí.

Esenciální olejíčky myslím mají také velký smysl, ale musí být opravdu čisté, je zde problém, že většinou nejsou dost čisté a pak spíše škodí.

Bylinné protiparazitární kůry bohužel také snižují energii čchi. Většinou je todáno i MLM multilevlovým marketingem.....

 

A jak je to s jídlem?

Co se týká jídla, souhlasím s tím, že úpravou na co nejvíce živých potravin (více trávicích enzymů z ovoce a zeleniny a co možná nejméně živočišných bílkovin) lze udělat také mnoho skvělého, držela jsem se na tom principu roky, pomohlo to, ale stále to nebylo zcela ono.

Naproti tomu s makrobiotikou mám špatné zkušenosti, zřejmě je tam málo trávicích enzymů.

Toto považuji za nejvíc škodlivé:

 

Zjistila jsem, že nelze zabíjet mikroorganismy, protože to vede ke snížení energetiky, ucpání lymfy a ke vzniku nových ložisek plísní.

Pokud totiž mikroorganismy zabijete, ucpete lymfu vlivem mrtvol a zakládáte si tak na záněty a v horším případě i na rakovinu.....

Kombinací Joalisek s frekvencemi na plazmě nebo zapperu s MMS a s antihlemintiky, u člověka zásadně snižuje energetiku životní čchi a do budoucna si touto metodou lidé zakládají na obrovské problémy!!!!!!

Také populární frekvence na plazmě nebo zapperu, výrazně snižují energetiku těla.

 

Co skutečně funguje a mám prověřené:

 

Smysluplné je kromě informační medicíny a posílení energie čchi, také vyčistit orgány pentagramu a centrum řízení imunity, ale i lymfatický systém. Ucpaný lymfatický systém považuji za základ rakoviny. Zde bych dala za pravdu Dr. Robertu Morsovi, je to vynikající léčitel z Floridy.

Zásadní změna k lepšímu nastala s pochopením, že informace řídí energii čchi, kterou Číňané znali již před mnoha lety. Tato energie má skutečně vliv na vše, co se děje ve fyzickém těle, ale i v jeho okolí.

Zjistila jsem, že ten skutečný elixír vitality, energie a zdraví má každý v sobě v podobě životní energie čchi.

 

Čchi není měřitelná běžnými přístroji, protože existuje v poněkud jiné rovině a úrovni!!!

 

Má svá specifická pravidla a je třeba se s ní naučit pracovat, čistit jí, zesilovat její proud.


Energie čchi, práce s emocemi, úprava stravy i pohybu a informační medicína (ovšem jen některé preparáty, nelze to říci obecně) vedou k obrovským výsledkům....... K zesílení a podpoře energie používám svoji osobní metodu, jejíž velký základ tvoří především práce s emocemi.

A přes tuto cestu vede opravdové uzdravení a zlepšení všech oblastí života....

 

Energie čchi opravuje poškození až na úrovni buněk:

 

Ode mě očekávejte cestu, která v sobě mimo jiné zahrnuje vědomou změnu podvědomí, ve spolupráci se vašim nadvědomím a v souladu s obecnými zákony univerza, změnou emocí, vylepšením psychiky, úpravou iontů, hormonů a opravou jednotlivých poškození na úrovni buněk ve fyzickém těle včetně opravy jejich buněčné paměti.

Výsledkem bude, že se nové dceřinné buňky budou dělit již opravené a ne poškozené. To je obrovská změna, protože kdybyste to neudělali takto a mysleli si, že nějaká tabletka, vitamín nebo jiný prostředek to za Vás udělá...., byli byste na velkém omylu.....

Přijďte a vyzkoušejte to. Funguje naprosto perfektně i když celý tento výše popsaný proces vyžaduje trpělivost a delší čas!!!!

Ale výsledky se rozhodně vyplatí.....

To, co vám doporučuji, mám osobně vyzkoušené a léty prověřené!!!

09.10.2017

 

ARCHIV AKTUALIT

 

Facebook Twitter Google

 
Alternativní medicína - léčitelství Celostní medicína Detoxikace organismu Jak zhubnout zdravě - výživový poradce Liberec Tradiční čínská medicína Biorezonance Koučink pro zdraví, lepší život i změnu podvědomí Sebevědomí Sebeláska Jak se zbavit stresu Čchi-kung a energie čchi Zdraví Zdravá výživa Odkyselení organismu pomáhá odstranit záněty Únavový syndrom způsobuje bolesti těla a deprese Paraziti v těle Vědomá tvorba reality Ceník Kontakt Víte, že