Kontakt

Kontakt na terapie alternativní, čínské a celostní medicíny pro posílení imunity, psychiky a získání přirozené štíhlosti a sebevědomí.

fotka poradny Celostní medicíny Liberec_exteriér poradny s informační cedulí na plotě_www.fit-life.cz

 

Adresa:

Žaneta Marijczuková, Ing.

U Pramenů 1342/4

460 14 Liberec 14

 

Jak se objednat na konzultaci?

Upřednostňuji objednávání mailem, protože můžete krátce v pár větách popsat, na co byste se chtěli během konzultace zaměřit. Jakmile to bude možné, ozvu se vám s nabídkou termínu. Poprosím vás, abyste mi potvrdili, který termín jste si vybrali.

 

Email pro objednání konzultace:

a1 - a1 (zavináč) post.cz

Vzhledem ke spamovým robotům musíte emailovou adresu ve správném tvaru (a bez mezer) přepsat.

kontakt na poradnu Celostní medicíny Liberec_www.fit-life.cz

 

 

Mobil:

+420/722 731 713 (napište mi SMS zprávu)

Pokud se chcete objednat na konzultaci telefonicky, prosím, raději pošlete jen krátkou SMS zprávu. Dlouhé zprávy mi nedojdou, protože nemám aktivní MMS zprávy. Během terapie telefon ruší, takže jej často vypínám. Je nejlepší, když použijete pro objednání mail nebo stručnou SMS zprávu Já se Vám ozvu zpět s nabídkou termínu, jakmile to bude možné.

kontakt do poradny celostní medicíny Liberec_www.fit-life.cz

 

Jak mě v Liberci najdete: 

Z vlakového a autobusového nádraží můžete jít asi 500 metrů pěšky do centra nebo můžete jet dvě zastávky tramvají č. 2 nebo č. 3. Vystupte na Fügnerově ulici, kde je terminál MHD Liberec. Z centra Liberce z Fügnerovi ulice jeďte autobusem č. 25 směrem na R U P R E CH T I C E ze stanoviště číslo 7. Vystupte na zastávce Ruprechtice náměstí (na mapě je to náměstí Míru) a vráťte se asi 100 metrů zpátky dolů do ulice U Pramenů.

Autem je možné parkovat poblíž domu. Neparkujte však, prosím, přímo před řeznictvím.

 

 

Facebook Twitter Google

 
Alternativní medicína - léčitelství Celostní medicína Detoxikace organismu Jak zhubnout zdravě Tradiční čínská medicína Biorezonance Koučink pro zdraví, lepší život i změnu podvědomí Sebevědomí Sebeláska Jak se zbavit stresu Čchi-kung a energie čchi Zdraví Zdravá výživa Odkyselení organismu pomáhá odstranit záněty Únavový syndrom způsobuje bolesti těla a deprese Paraziti v těle Vědomá tvorba reality Ceník Kontakt Víte, že