Kontakt

Celostní a čínská medicína pečuje o tělo, ale i o duši. Posiluje zdraví, imunitu, přirozenou štíhlost a sebevědomí. Porozumíte zákonům univerza a zlepšíte si psychiku.

kontakt na Celostni medicinu Liberec - fotografie exterieru s informacni ceduli na plote

 

Adresa:

CELOSTNÍ MEDICÍNA LIBEREC - Péče o tělo, ale i o duši

Žaneta Marijczuková, Ing.

U Pramenů 1342/4

460 14 Liberec 14

 

Jak se objednat na konzultaci?

Upřednostňuji objednávání mailem, protože můžete krátce v pár větách popsat, na co byste se chtěli během konzultace zaměřit. Jakmile to bude možné, ozvu se vám s nabídkou termínu. Poprosím vás, abyste mi potvrdili, který termín jste si vybrali.

 

Email pro objednání konzultace:

a1 - a1 (zavináč) post.cz

Vzhledem ke spamovým robotům musíte emailovou adresu ve správném tvaru (a bez mezer) přepsat.

kontakt na poradnu Celostní medicíny Liberec_www.fit-life.cz

 

Mobil:

+420/722 731 713 (napište mi SMS zprávu)

Pokud se chcete objednat na konzultaci telefonicky, prosím, raději pošlete jen krátkou SMS zprávu. Dlouhé zprávy mi nedojdou, protože nemám aktivní MMS zprávy. Během terapie telefon ruší, takže jej často vypínám. Je nejlepší, když použijete pro objednání mail nebo stručnou SMS zprávu Já se Vám ozvu zpět s nabídkou termínu, jakmile to bude možné.

kontakt do poradny celostní medicíny Liberec_www.fit-life.cz

 

Jak mě v Liberci najdete: 

Z vlakového a autobusového nádraží můžete jít asi 500 metrů pěšky do centra nebo můžete jet dvě zastávky tramvají č. 2 nebo č. 3. Vystupte na Fügnerově ulici, kde je terminál MHD Liberec. Z centra Liberce z Fügnerovi ulice jeďte autobusem č. 25 směrem na R U P R E CH T I C E ze stanoviště číslo 7. Vystupte na autobusové zastávce MHD s názvem Ruprechtice náměstí. Na klasické mapě, kterou si níže můžete prohlédnout, se to stejné místo (kde vystoupíte z autobusu), jmenuje náměstí Míru.

Z náměstí Míru se vraťte směrem do Ruprechtické ulice, půjdete z kopce dolů maximálně 100 metrů zpátky. Poradna se nachází přímo naproti řeznictví. Je to hned dole na samém začátku ulice U Pramenů, kde uvidíte tři stejné řadové domky. Jděte rovnou k prostřednímu domku, ten má vpravo na plotě ceduli s nápisem CELOSTNÍ MEDICÍNA.

Autem je možné parkovat poblíž domu nebo někde kousek dál ve vedlejší ulici. Neparkujte však, prosím, přímo před řeznictvím.

 

 

Facebook Twitter Google

 
Alternativní medicína - léčitelství Celostní medicína Detoxikace organismu Jak zhubnout zdravě - výživový poradce Liberec Tradiční čínská medicína Biorezonance Koučink pro zdraví, lepší život i změnu podvědomí Sebevědomí Sebeláska Jak se zbavit stresu Čchi-kung a energie čchi Zdraví Zdravá výživa Odkyselení organismu pomáhá odstranit záněty Únavový syndrom způsobuje bolesti těla a deprese Paraziti v těle Vědomá tvorba reality Ceník Kontakt Víte, že