Zdraví

Zdraví je jedním z našich největších pokladů. Víte, jak si jej trvale udržet?

Na zdraví ani nemoci není nic záhadného ani nepřirozeného.

Nemoc je vlastně přirozený způsob těla, který chce upozornit na to, že něco není trvale v pořádku a že potřebujeme změnit přístup, který nefunguje správně.

Je to tak jednoduché, až se to mnoha lidem zdá až naprosto nepravděpodobné.

Jenže lidé si svého zdraví nejvíce začnou vážit až teprve ve chvíli, kdy o něj přijdou. Ale ani v tuto chvíli není nic ztraceno.

Co nám tedy říká nemoc a bolest těla: best replica watches

Jakákoliv bolest těla nebo nemoc je vlastně vzkazem našeho těla, že jeho vnitřní systémy jsou přetížené a že se nestíhá uzdravit samo.

Vlastně od nás potřebuje právě v tuhle chvíli pomoci, abychom mu pomohli odstranit místa, kde dochází k trvalé blokaci energie. Dobrou zprávou je, že když se energie obnoví, buňky se umějí zregenerovat a v mnoha případech dojde k úplnému uzdravení.

Co od nás tělo očekává, aby se uzdravilo?

Obvykle se veškeré systémy umí uzdravit samy, jen potřebují odlehčit nálož, kterou jim dáváme a dopřát klid.

Jaká je nejčastější chyba?

Když vám nic není, berete zdraví jako naprostou samozřejmost. Jakmile vás ale začne něco bolet nebo přijde teplota či zánět, většina z vás hledá nějakou pomoc od bolesti.

Vezmete si tedy prášek, aby vás nic nebolelo, tím to většinou končí. Jenomže to tělo chtělo vyčistit, ulevit, ubrat a nepřidávat další nálož. Je to stejné, jako by vám doma hnilo něco v koši a vy jste si mysleli, že když tam dáte deodorant, že se to tím vyřeší. Každý ví, že je nejlepší vzít odpadky a vyhodit je z domu.

Co je tedy nejdůležitější pro zdraví?

·         Správné informace o tom, podle jakých pravidel se v těle šíří energie.

·         Mít kvalitní znalosti o zdravé výživě a jejím souladu s energiemi těla.

·         Dobře fungující endokrinologie je také velmi podstatná.

·         Rozhodně je velmi zásadní i psychika a práce na zlepšení podvědomí.

·         Zbavit se nepotřebného balastu a podpořit přirozenou regeneraci buněk.

 

Facebook Twitter Google

 
Léčitel Liberec Jak zhubnout Detoxikace organismu Liberec Celostní medicína Liberec Čínská medicína Čchi-kung Odkyselení organismu Zdravá výživa Zdraví Koučink Únavový syndrom Sebevědomí Jak se zbavit stresu Sebeláska Biorezonance Paraziti v těle Vědomá tvorba reality Ceník Kontakt Víte, že