https://www.high-endrolex.com/39
Víte, že | Léčitel Liberec

Víte,že ...

Výživový poradce Liberec radí, jak zhubnout zdravě a trvale zlepšením přirozené fyziologie štíhlosti

Roky jsem sledovala babičku, která se celý život snažila počítáním kalorií a různými dietami zhubnout. Tehdy jsem viděla, že babičce její pečlivé počítání kalorií nepřinášelo vytoužené účinky. Přes veškerou snahu babička nezhubla... Měla jsem dokonce dojem, že díky počítání kilojoulů spíš ještě lehce přibírala. Každopádně se celý život trápila hlady bez výsledku. I já jsem kdysi byla kvůli tloušťce terčem posměchu v každém dětském kolektivu. Nehodlala jsem se s tím smířit.  Snažila jsem se ze všech sil přijít na to, co dělají přirozeně štíhlí lidé jinak. Zjistila jsem, že je potřeba umět spolupracovat se svojí fyziologií a ne jít proti ní. Klientům pomáhám zlepšit jejich vlastní fyziologii mou jedinečnou metodou Režim A1, se kterou vás seznámím. Působím jako poradce výživy v Liberci, své vědomosti z nutričního a výživového poradenství propojuji s principy čínské a celostní medicíny. Nepíšu klasické jídelníčky, povedu vás k získání přirozené štíhlosti i zdraví.  

25.04.2022 | Více

 

Tajemství zdraví a posílení psychiky, jak se orientovat v protichůdných informacích?

Odhalit skutečné tajemství zdraví a perfektní psychiky bude pro běžnou populaci do budoucna těžší právě proto, že stále přibývá obrovské množství naprosto protichůdných informací, které se vzájemně absolutně vylučují. U mě získáte ucelené informace, které se budou postupně skládat do mozaiky a vytvoříte si celkový obraz toho, jak to skutečně funguje. Velmi ráda Vám podrobně vysvětlím vše, co se týká alternativního přístupu ke zdraví i velmi časté chyby, které jdou do hloubky a týkají se i osvědčených duchovních témat.

Stále platí, že kdo nezná podrobně zákony univerza, zdevastují mu život. Tyto zákony mají vliv nejen na zdraví, ale i na psychiku, úspěch, stárnutí a na celkový osud, který prožijete.

22.12.2021 | Více

 

Posílení vlastní imunity ochraňuje před viry nejúčinněji

Vlastní imunita je systém, který je od přírody navržen dokonale. Perfektní imunita si umí s viry, bakteriemi, plísněmi, parazity i se všemi nemocemi poradit úplně sama. Jak je tady možné, že jeden člověk onemocní a druhý zůstane zdravý?   Kdy imunitní systém kolabuje? Skvěle funguje těm, kteří mají vyčištěné tělo. Pomohu každému na míru podle jeho konkrétních problémů vyčistit tělo a tím obnovit imunitu.  

21.04.2020 | Více

 

Jak nejefektivněji posílit imunitu proti virům?

Jenom perfektní imunita si dokáže se vším poradit úplně sama. Abyste získali zdraví, musíte  z těla vyndat všechny usazeniny. Pomohu každému na míru podle problémů a výsledků biorezonance vyčistit tělo a obnovit imunitu.   Jak posílit imunitu proti virům? Viry nepůsobí na všechny nemocné stejně. Přemýšlíte, čím se máte bránit proti nákaze? Hledáte seznam účinných bylin, informačních kapek, tinktur nebo dokonce léků a očkování? Nejefektivněji působí posílení imunity zevnitř. Nejúčinnější ochrana před viry spočívá ve znalostech, jak co nejintenzivněji posílit svou vlastní vnitřní imunitu. 

04.04.2020 | Více

 

Jak se chránit před viry? Posílení vlastní imunity proti virům nesmírně pomáhá

Jak se chránit před viry? Posílení vlastní imunity proti virům nesmírně pomáhá. Je to nejúčinnější prevence a zároveň i spolehlivá ochrana před viry, bakteriemi, plísněmi i parazity. Lidstvo se za celou svoji historii setkalo s mnoha velmi krutými epidemiemi obrovského rozsahu. Nikdy v minulosti však neonemocněli úplně všichni! Vždy se našli jedinci, kteří přišli do kontaktu s nakaženými, ale sami zůstali naprosto zdraví. Víte, co je ochránilo? Tušíte správně, že je zachránila jejich vlastní perfektně fungující imunita. Lze si ji vytrvalou prací na sobě a správnými kroky vybudovat.    

04.04.2020 | Více

 

Kvalitní léčitel vám pomůže získat životní energii čchi, její síla rozhoduje o zdraví, o celkové kvalitě života, o vašem osudu i o vyšším cíli.

  Existují vědecky dokázané síly, jejichž působení se nemůžete vyhnout! Tyto síly nejsou vidět, ale jejich následky vám dokážou totálně zdevastovat život! Mají velký vliv na sílu životní energie čchi. V minulosti byly zahaleny magickým tajemstvím. Je úžasné, že kromě léčitelů a senzibilů už i věda potvrdila jejich reálný základ.  

20.09.2019 | Více

 

Podvědomí se zobrazuje na auře a lze jej změnit. Poznáte rozdíl, s kým vám koučink uškodí a s kým prospěje?

Je pravda, že podvědomí funguje z 95% zcela automaticky a lze ho celkem jednoduše naprogramovat na úspěch. Existují k tomu různé techniky NLP, díky kterým se vám to sice povede, ale zde nastává velmi důležitý moment!! Pokud nepracujete s léčitelem, může to pro Vás mít neblahé následky. Pojem podvědomí je velmi zavádějící a zprofanovaný, protože zkresluje to, co vám chci právě detailně odkrýt a podrobně vysvětlit.  

06.09.2019 | Více

 

V kvantovém poli spolu pomocí DNA všichni skrytě komunikujeme

Víte, že byla vědecky a experimentálně dokázána existence kvantového pole a že v něm mezi sebou všichni vzájemně pomocí DNA skrytě komunikujeme. Měli bychom přepsat učebnice biologie, biochemie a klasické medicíny v souladu s tímto zjištěním. 

07.11.2018 | Více

 

Výhody alternativní psychologie a celostní medicíny

Za hlavní výhodu celostní medicíny považuji to, že se na člověka dívá jako na celek. Naproti tomu klasická medicína vnímá člověka odděleně a každý obor medicíny sleduje pouze svojí část celku. Jenomže on není jenom fyzický kus hmoty, ale každý má také především svojí energii čchi, myšlenky, emoce, intuici a duši, což řeší alternativní psychologie.   

22.10.2017 | Více

 

Moje osobní zkušenosti s alternativní medicínou

V roce 2005 jsem závažně onemocněla.... Měla jsem opravdu velké štěstí na lékaře, kteří mě postupně odkazovali i na alternativní léčbu. Bezvýsledně jsem zkoušela opravdu neuvěřitelné množství produktů....  

09.10.2017 | Více

 

Nalezeno článků: , zobrazeno: 1-10
[1]

 

Facebook Twitter Google

 
Alternativní medicína - léčitelství Celostní medicína Detoxikace organismu Jak zhubnout zdravě - výživový poradce Liberec Tradiční čínská medicína Biorezonance Koučink pro zdraví, lepší život i změnu podvědomí Sebevědomí Sebeláska Jak se zbavit stresu Čchi-kung a energie čchi Zdraví Zdravá výživa Odkyselení organismu pomáhá odstranit záněty Únavový syndrom způsobuje bolesti těla a deprese Paraziti v těle Vědomá tvorba reality Ceník Kontakt Víte, že