Víte,že ...

Jaký je rozdíl mezi kvantovou medicínou a klasickou medicínou?

Víte, že byla vědecky a experimentálně dokázána existence kvantového pole a že by se měly přepsat učebnice biologie, biochemie a klasické medicíny v souladu s tímto zjištěním? 

26.06.2018 | Více

 

Jak z těla přirozenou cestou dostat jed po uštknutí zmije?

Nedávno mě uštkla zmije.   Jak přirozeně z těla dostat jed? Pokud patříte mezi lidi, kteří se pravidelně čistí a detoxikují, vaše tělo bude velmi silně reagovat na jakýkoliv jed. Mě osobně se velmi osvědčilo, že jsem ránu co nejdřív promyla čistou vodou, vzala jsem si kapky na čištění krve, aby se mi jed krví co nejméně šířil dál do celého těla. A také kapky na srdeční okruh, které pomohou srdci zvládnout celý nápor na tělo.

17.05.2018 | Více

 

Výhody alternativní psychologie a celostní medicíny

Za hlavní výhodu celostní medicíny považuji to, že se na člověka dívá jako na celek. Naproti tomu klasická medicína vnímá člověka odděleně a každý obor medicíny sleduje pouze svojí část celku. Jenomže on není jenom fyzický kus hmoty, ale každý má také především svojí energii čchi, myšlenky, emoce, intuici a duši.   

22.10.2017 | Více

 

Moje osobní zkušenosti s alternativní medicínou

V roce 2005 jsem závažně onemocněla.... Měla jsem opravdu velké štěstí na lékaře, kteří mě postupně odkazovali i na alternativní léčbu. Bezvýsledně jsem zkoušela opravdu neuvěřitelné množství produktů....  

09.10.2017 | Více

 

Nalezeno článků: , zobrazeno: 1-4
[1]

 

Facebook Twitter Google

 
Léčitel Liberec Jak zhubnout Detoxikace organismu Liberec Celostní medicína Liberec Čínská medicína Čchi-kung Odkyselení organismu Zdravá výživa Zdraví Koučink Únavový syndrom Sebevědomí Jak se zbavit stresu Sebeláska Biorezonance Paraziti v těle Vědomá tvorba reality Ceník Kontakt Víte, že