Posílení vlastní imunity ochraňuje před viry nejúčinněji

Vlastní imunita je systém, který je od přírody navržen dokonale. Perfektní imunita si umí s viry, bakteriemi, plísněmi, parazity i se všemi nemocemi poradit úplně sama. Jak je tady možné, že jeden člověk onemocní a druhý zůstane zdravý?

 

Kdy imunitní systém kolabuje? Skvěle funguje těm, kteří mají vyčištěné tělo.

Pomohu každému na míru podle výsledků měření na biorezonanci a podle jeho konkrétních problémů vyčistit tělo a tím obnovit imunitu.

 

Tělo si umí poradit úplně samo, jen potřebuje na míru vyčistit

 

Posílení vlastní imunity ochraňuje před viry úplně nejúčinněji. Kouzlo spočívá v tom, že imunitní systém byl opravdu od přírody navržen naprosto dokonale. To je skvělá zpráva.

Já vám chci ukázat, komu funguje perfektně a u koho selhává a proč.

Každý z vás může znovu získat perfektní imunitu. Je to jen na vás. Já vám s tím ráda pomohu. Imunitu žádná rouška ani lék nenahradí. 97% procent populace neumí správně pečovat o svůj imunitní systém. K lékařům lidé chodí jako do auto servisu a čekají, že je lékař za 5 minut uzdraví. Jenomže takhle to nefunguje.

 

Nechci složitě popisovat, jak probíhají imunitní reakce.

 

Chci vyzdvihnout, že tělo je od přírody navrženo tak, aby si umělo vždycky se vším poradit úplně samo. Všichni tedy máme svůj vlastní dokonalý imunitní systém.

Jen mnozí potřebují pomoci s tím, aby jim zase začal sám od sebe fungovat skvěle.

Když jsou orgány přetížené, nestíhají se sami zbavovat odpadu a přestanou fungovat správně. Čím více usazenin a škodlivých látek se v těle nahromadí, tím celkově hůř funguje. Kdykoliv se usazeniny vyčistí, dokáže se znovu zregenerovat a opět fungovat správně.

Každému z vás na míru přesně změřím konkrétní preparáty, které přímo vám vám pomohou co nejvíc zlepšil vlastní imunitu.

 

 

Imunitní systém spolupracuje s lymfatickým, oba zbavují tělo odpadu

 

Imunitní systém brání tělo a lymfatický systém z buněk odvádí pryč škodlivý odpad. Oba systémy patří mezi vylučovací systémy, které zbavují tělo odpadu. Lymfa je tekutina, která přepravuje škodlivý odpad a zároveň se lymfou také přepravují látky, které tělo chání. Často nestíhá se všeho zbavit samo a potřebuje pomoci. Jak? Lymfa tyto ochranné látky dokáže dopravit přesně na místo, kde jsou nejvíc potřeba.

Lymfatické uzliny jsou místa, která ničí viry, bakterie, plísně a parazity.

Když lymfatické uzliny zduří, není vůbec rozumné je nechat odstranit, protože činnost uzlin je velmi prospěšná, vždyť uzliny dokáží ničit veškeré škodlivé mikroorganismy, tedy i zákeřné viry. Lymfatickým uzlinám pomůžeme tím, že jim dáme dostatek tekutiny a dopřejeme jim klid a spánek, když zrovna zápasí se zákeřnými viry.

Joalis odstraní toxický odpad z krve, lymfy i z moči.

Lymfa i krev znovu začne účinně přepravovat ochranné látky do míst, kde je tělo nejvíc potřebuje. To je velmi prospěšné a napomáhá to zlepšení vlastní imunity.

 

 

Nedoplňujeme žádné zázračné látky, ale zbavujeme se odpadu

 

Jsme zvyklí do těla neustále doplňovat látky pro jeho podporu, ale u imunity platí spíš opak. Čím méně odpadu v těle je, tím lépe funguje naše vlastní imunita.

Tuhle přirozenou dokonalost nedokáže předčit žádný lék na světě.

Dnešní medicína se u chronických nemocí a oslabené imunity ubírá špatným směrem v tom smyslu, že se nesnaží obnovit původní přirozenou imunitu, ale do přetíženého systému má stále tendenci dodávat nějaké další léky. Medicína nemá vůbec snahu z těla odebrat škodlivé látky a usazeniny, aby tělu ulehčila a obnovila jeho původní funkce. Každý dodaný lék má pak někde jinde vedlejší nežádoucí účinky.

 

 

Čím víc usazenin a škodlivin odeberete, tím lépe pro imunitu

 

Správné řešení je úplně jiné. Jeho základem je postupně odebrat nežádoucí látky právě z těch míst, kde nejvíc škodí a poškozují orgány. Jenom tohle brání imunitě, aby opět fungovala sama.

 

Je pravda, že ta zanesená místa bývají špatně přístupná.

Škodlivé látky ze střev odstraníte jednoduše, ale jak se zbavíte toxinů z mozku, ze sleziny nebo třeba ze štítné žlázy? To už jde mnohem hůř. Pečlivě vybrané preparáty Joalis fungují tak, že umějí odstranit odpad z těch míst, kde to organismus nejvíc potřebuje. Čím víc odpadu se z těla dostane, tím dokonaleji pak znovu funguje imunita. Vlastní imunitu nedokáže předčit nic jiného, žádný lék ani rouška nikoho neochrání tak dobře, jako vlastní dokonalá imunita. Každý, kdo na sobě začne správně pracovat, postupně získá výsledky, které se nesmírně vyplatí.

 

Uvažujete stále ještě tak, že do těla je potřeba dodat nějakou látku nebo lék a že se tím tělo z nemoci uzdraví? Nebo už vám dochází, že člověk má vlastní perfektní imunitu a že byste se měli spíš zajímat o to, co ji ničí a co ji skutečně umí podpořit?

 

Má-li člověk pocit, že je zdravý, tak do té doby pro svoji imunitu obvykle nic nedělá. Je-li nemocný, vezme si pilulky. Po nějaké době ho přestane všechno bolet a tak se považuje znovu za zdravého. Jenomže v těle se postupně a neviditelně usazují škodliviny zanáší se. Díky tomu se imunita nepozorovaně stále víc zhoršuje. Lidé to většinou zaregistrují až když mají značné problémy. Nikdy není pozdě začít s obnovou, čím dřív začnete, tím lépe.

 

 

Jak konkrétně se dokonalý imunitní systém liší od nefunkčního?

 

Čím je tělo čistší, tím lépe funguje a nemusí to vůbec souviset s věkem. Čím je tělo zanesenější, tím hůř funguje i imunita.

 

Například slezina dokonale zdravého člověka, který v těle nemá usazeniny ani škodliviny, váží jen 200 g. Cílem sleziny je filtrovat krev a produkovat protilátky, takže je pro imunitu velmi potřebná. Při pitvě se občas objeví slezina, která váží až 2 kg a je plná škodlivých usazenin a odpadů, takže je jasné, že taková slezina nestíhala během života z krve nemocného člověka odfiltrovat všechny nečistoty a nemohla produkovat dostatek ochranných látek. Čím více je lymfatický a imunitní systém vyčištěn, tím celkově funguje lépe.

Podle čínské medicíny je slezina perfektní v tvorbě protilátek právě proti nebezpečným virům. Čistá slezina pak znovu produkuje spoustu ochranných protilátek a zvládne si lehce poradit s agresivními viry.

 

 

Rovnováha hormonů ovlivňuje chod organismu a imunity až z 80%!

 

Ucpaniny v těle nevytvářejí jenom toxické látky. Nejvíc dokážou tělo znečistit negativní emoce.

 

Když prožijete negativní emoci přímo tím narušíte rovnováhu hormonů. Jenomže hormony v těle řídí veškeré procesy. To následně vyvolá chaos a buňky vzájemně nespolupracují. Dominovým efektem se pak díky nerovnováze hormonů šíří v těle další poškození a imunita opět slábne.

 

1. Princip klasické medicíny:

Když medicína dodává organismu z venku hormon, v těle se díky tomu ten hormon přirozeně začne tvořit daleko méně. Dodání vnějšího hormonu má další nežádoucí reakci ještě na jiném místě v těle, ta další reakce obvykle také velmi škodí. Nenavrhuji vám, abyste okamžitě vynechali všechny léky, protože někteří lidé by bez nich skutečně ihned zemřeli. Smysl článku je úplně jiný. Upozorňuje na to, že přírodu ani vlastní imunitu nejde nahradit ani nijak obelstít. Na člověka je vhodné se dívat jako na celek, který byl navržen dokonale. Imunitní systém je tak inteligentní, že se umí zregenerovat. Čím více má tělo vnitřní čistoty, tím lépe umí fungovat samo. A na to lidé dávno zapomněli.

 

2. Princip kombinace Joalis a celostní medicíny Liberec:

Joalis nedodává žádné hormony, ale dokáže konkrétní orgány vyčistit a zbavit škodlivých usazenin.

 

Přímo z nadledvin jde dostat pryč škodlivé látky. Nadledviny začnou znovu samy produkovat žádoucí hormony bez toho, aby se jim z vnějšku dodávaly jakékoliv hormony. Mimochodem oslabené nadledviny mají časem za následek rakoviny mužských a ženských orgánů. Takže má smysl je mít vyčištěné a ve skvělé formě.

 

Joalis umí podpořit i činnost štítné žlázy a příštitných tělísek, slinivku, přirozené ženské a mužské hormony.

 

Vždy to proběhne na stejném principu. Joalis dokáže i z nepřístupných míst odstranit škodliviny. Tělo se zregeneruje a obnoví se jeho přirozené fungování.

 

Tedy se z venku nedodá žádný hormon.

 

Postupně se obnoví tvorba vlastních přirozených a žádoucích hormnonů. Vhodně zvolené preparáty Joalis dokážou odebírat škodlivé látky přímo z přetížených orgánů. Odebráním škodlivin se každý orgán dokáže znovu zregenerovat a tím se opravdu uzdraví. Zdravý orgán znovu sám od sebe funguje optimálně. Takto jde postupně zregenerovat v organismu veškerá místa.

 

Co je tedy podstatou vlastní silné imunity?

 

Najít způsob, jak konkrétně odebrat z těch nejzatíženějších míst škodlivé látky a jak je odtamtud dostat pryč a tím se postupně obnoví původní imunita. Tento postup dokáže po čase vytvořit vlastní perfektní imunitu, kterou vůbec nic neohrozí a umí si úplně se vším poradit sama.

 

Zlepší se nejen imunita, ale i psychika a upraví se přirozeně i postava. Velmi ráda vám pomohu s tím, abyste znovu získali perfetní imunitu.

 

21.04.2020

 

ARCHIV AKTUALIT

 

Facebook Twitter Google

 
Alternativní medicína - léčitelství Celostní medicína Detoxikace organismu Jak zhubnout zdravě Tradiční čínská medicína Biorezonance Koučink pro zdraví, lepší život i změnu podvědomí Sebevědomí Sebeláska Jak se zbavit stresu Čchi-kung a energie čchi Zdraví Zdravá výživa Odkyselení organismu pomáhá odstranit záněty Únavový syndrom způsobuje bolesti těla a deprese Paraziti v těle Vědomá tvorba reality Ceník Kontakt Víte, že