https://www.high-endrolex.com/39
V kvantovém poli spolu pomocí DNA všichni skrytě komunikujeme | Léčitel Liberec

V kvantovém poli spolu pomocí DNA všichni skrytě komunikujeme

Víte, že byla vědecky a experimentálně dokázána existence kvantového pole a že v něm mezi sebou všichni vzájemně pomocí DNA skrytě komunikujeme.

Měli bychom přepsat učebnice biologie, biochemie a klasické medicíny v souladu s tímto zjištěním. 

Vědci měli dlouho pocit, že kolem nás existuje kvantové pole. V roce 1887 se experimentem Michelson-Morley pokusili tohle pole vědecky dokázat.

Tehdy vědci experiment provedli, ale s tehdejšími přístroji bohužel špatně vyhodnotili jeho výsledky.  Od té chvíle byly všechny vědecké práce založené na principu toho, že toto pole neexistuje. V roce 1986 stejný experiment provedli znovu s mnohem lepšími přístroji a existence kvantového pole kolem nás byla experimentálně potvrzena.

Jak je možné, že  nevíte o kvantovém poli, které je všude kolem nás?

Proč tak zásadní informace, která má nesmírný vliv na veškerý život, neproběhla jako nejdůležitější zpráva nejen v CNN, ale ve všech hlavních zpravodajských relacích celého světa? Protože celé vědecké kariéry jsou založené na tom, že kvantové pole neexistuje. Ve chvíli, kdy byla jeho existence prokázána, ztratily by smysl... A o to mnozí nestáli.

Tím, že medicína zkoumá vše až od úrovně molekul, tak stále většina vědeckých výzkumů současnosti ve svých experimentech kvantové pole ignoruje a to i přes to, že bylo prokázané. Téměř všichni vědci z oborů mimo kvantoou fyziku si totiž myslí, že se jich to vůbec netýká. To ale není pravda.

Na druhou stranu vědci, kteří provádějí své vědecké experimenty v souladu s kvantovým polem, zjistili za poslední dobu úžasné schopnosti genetického kódu lidské DNA a dokonale se shodují s tím, co senzibilové vědí už dávno.

Věda by měla znovu přehodnotit výzkumy od roku 1887 v souvislosti s existencí kvantového pole a novými informacemi o lidské DNA.

 

Lidskou DNA jde přeprogramovat emocemi!

Kvantové pole je tedy prokázané a nejde vypnout! Všichni v něm spolu navzájem mezi sebou na neviditelné úrovni komunikujeme a děje se to pomocí DNA!

Zjistilo se, že DNA ve skutečnosti není neměnná ani odpadní, ale velmi intenzivně reaguje na naše emoce!!!

Emoce umějí za určitých přesně specifických podmínek přeprogramovat kódy uložené v DNA a to jak pozitivně, tak negativně!!! A děje se to celý život.

Schopnost lidské DNA reagovat na emoce a komunikovat tak s kvantovým polem vědecky dokázal Pjotr Garjajev a Vladimír Poponin. Tito vědci potvrdili, že lidská DNA je schopná komunikovat s okolím, tedy nejen vysílá a prijímá elektromagnetické záření, ale navíc vnímá a interpretuje veškeré informace, které jsou v tomto záření obsažené.

Pouhé slovo nebo myšlenka a hlavně emoce mají schopnost negativně přepisovat to, co má každý uložené ve svém kódu DNA, tedy ve svém celkovém vnitřním nastavení. Tohle vnitřní nastavení funguje z 95% zcela automaticky, takže velice jednoduše řečeno škodit a ubližovat jde velice lehce!!

Jen kvalitní léčitelé umí pozitivně přeprogramovat kód DNA!

Naopak takový nežádoucí přepis kódu DNA, který má na Váš život a na Vaše zdraví negativní následky, jde k lepšímu opravit jen velice těžce!!!!

Pozitivní přepis kódu DNA je možný jen za daných hodně specifických podmínek. Neumí ho každý a nejlépe jej umějí jen skutečně kvalitní léčitelé!! Je k němu třeba mít velice silnou kladnou energii čchi, jinak by se nepovedlo nic opravit. 

Co zbývá na závěr dodat? 

To, co máte zapsané ve svém kódu DNA se nádherně ukazuje senzibilům na Vaší auře!! To, co máte na své skutečné auře nejde nijak obelstít. Aura ukazuje vždy pravdu o stavu Vašeho celkového vnitřního nastavení, které pak z 95% funguje automaticky. Týká se to nejen zdraví, ale i všech ostatních oblastí života.

Dochází Vám ta obrovská závažnost mých slov?

Zhoršit podvědomí nebo lépe řečeno celkové vnitřní nastavení může každý a jde to velmi jednoduše. Napravit způsobené škody je však nesrovnatelně těžší a dokáží to jen ti, kteří mají velice silnou životní energii!!! 

Pozitivně přepsat kódy DNA a opravit škody vyžaduje nejméně 9 měsíční namáhavou a poctivou spolupráci klienta s kvalitním léčitelem.

Dávejte si tedy velký pozor, aby Vám nikdo neškodil. Emoce mají obrovský vliv. Účinky negativních emocí na vnitřní nastavení jsou mnohem silnější a bohužel přehluší pozitivní emoce!!!! Proto je nejlepší se těch negativních emocí z podvědomí trvale zbavit. Vyžaduje to sice tvrdou dřinu, ale stojí za to jí podstoupit.

 

Proč tak moc záleží na kvalitě osoby, která provádí léčitlský přepis kódu DNA?

Pokud potřebujete pomoci, je skutečně velmi zásadní, abyste si uměli najít správnou osobu. Opravdu nechci být jakkoliv spojovaná s terapeuty kvantové medicíny!! Oni většinou tvrdí, že umějí přepis DNA kódu!! Nenechejte se mýlit!!!

Pozitivní přepis kódu DNA dokonale funguje, ale schopnost doopravdy něco pozitivně přepsat má jen ten člověk, který má pouze velmi silnou kladnou energii čchi!!! Ostatní vám buď vůbec nepomohou, nebo vám naopak ještě víc uškodí!!!!

Díky takovýmto lidem pak bohužel na celé léčitelství padá negativní stín!!!! Což je neskutečná škoda!!!

Velká většina z terapeutů moderní kvantové medicíny má velmi slabou čchi a vůbec nemají schopnost cokoliv pozitivně v kódu DNA přepsat, v tomto případě to pro vás jsou naštěstí jen vyhozené peníze!

Někteří z nich ovšem mají silnou čchi, ale je negativní. Ti bohužel pro vás sice doopravdy umějí přepisovat DNA kódy a dokonce vás zbaví jednoho negativního problému a udělají skutečný přepis kódu DNA, ale proti vaší vůli vám připíší jiné nové negativní záznamy, o nichž nebudete vědět!! V konečném efektu vám mnohem víc uškodí, než by vám pomohli. Často tohle zjistíte bohužel velmi pozdě.

Rozhodně nikdy nepodceňte výběr osoby, která vám může doopravdy pomoci. Právě na kvalitě osoby, která přepis provádí, velmi záleží!!!!

 

Proč se komunikace DNA s kvantovým polem tak špatně měří?

Tato komunikace je úplně jiná, než jsme byli zvyklí, je totiž holografická, takže vůbec nezávisí na čase a prostoru.

Vědci pro její měření používají laserové spektrometry a senzibilové jí odečítají z aury....

07.11.2018

 

ARCHIV AKTUALIT

 

Facebook Twitter Google

 
Alternativní medicína - léčitelství Celostní medicína Detoxikace organismu Jak zhubnout zdravě - výživový poradce Liberec Tradiční čínská medicína Biorezonance Koučink pro zdraví, lepší život i změnu podvědomí Sebevědomí Sebeláska Jak se zbavit stresu Čchi-kung a energie čchi Zdraví Zdravá výživa Odkyselení organismu pomáhá odstranit záněty Únavový syndrom způsobuje bolesti těla a deprese Paraziti v těle Vědomá tvorba reality Ceník Kontakt Víte, že