ODKYSELENÍ ORGANISMU

Pomáhá odstranit záněty

Odkyselení nebo jinak řečeno alkalizace je vhodná pro úplně každého člověka. Má velký vliv na celkové zdraví a pomáhá tělo zbavit především nežádoucího zánětu, takže pro uzdravení nemocných je naprosto zásadní.

Opakem alkalizace je překyselení, tedy acidóza

Co se děje, když je tělo překyselené:

Ta má za následek oslabení nadledvin. Pokud jsou nadledviny slabé, tělo se neumí bránit zánětu. Veškeré záněty klasická medicína nazývá „itidy“. Příkladem je například artritida, coltida,gastritida a mnoho dalších.

Jak se přirozeně zbavíte zánětu?

Nejlepším lékem na všechna zánětlivá onemocnění a tím mám na mysli i autoimunitní systémové záněty, je právě posílení nadledvin a odkyselení organismu. Regenerace nadledvin a jejich přirozená produkce steroidů umí účinně bránit acidóze a tím i zánětu.

Kromě toho, pokud vám v těle budou správně fungovat nadledviny, vyhnete se problémům s krevním tlakem, srdeční arytmií, s nervovými poruchami, cholesterolem a některými typy ženských a mužských rakovin.

Kyselost těla obrovsky podporují i emoce:

Emoce jsou totiž přímo propojené s hormonální činností.

Negativní emoce jsou škodlivé pro endokrinologii. Pozitivní emoce, jako láska, radost a štěstí naopak harmonizují hormony.

Pokud vám něco vadí, oslabujete si nadledviny.

Jestliže máte zlost nebo nerespektujete okolí, můžete si tím oslabit slinivku.

Máte-li tendence věci posuzovat, můžete oslabit funkci štítné žlázy a tak dále.

Emoce hrají důležitou roli, ale ne jedinou, vždy u toho bývá více faktorů.

 

Pomůže vám zásadotvorný vápník?

Pokud odkyselujete organismus produktem, který v sobě má převahu zásaditých iontů, jako je vápník a draslík, nemusíte vždy dojít k výsledku, který byste si přáli.

Co přesně se uvnitř buněk bude dít?

Buňky budou ve většině míst v těle reagovat na převahu zásaditých iontů odkyselením. Ovšem v místě špatně fungující štítné žlázy, zareagují vytvořením nežádoucího oxalátu, který naopak blok, který tam je, ještě více zesílí. Takže si v tomto případě zvýšeným množstvím vápníku ještě více uškodíte.

Největším paradoxem je podle mě mléko a mléčné produkty, které ucpávají tyto žlázy s vnitřní sekrecí a tělo pak skoro vůbec neumí vápník správně vstřebat.

Dalším důležitým faktorem pro správné odkyselení je také vhodný poměr vápníku, hořčíku a kyseliny listové.

Nejlepším zdrojem vždy zůstane syrové ovoce a syrová zelenina, ostatní doplňky spíš podpoří tvorbu výše zmíněných nežádoucích oxalátů a k tomu ještě více sníží vstřebatelnost vápníku. Na přírodu jsme zkrátka krátcí a ona to umí vždy vyřešit nejlépe. Otázkou tedy zůstává, jak jí tedy podpořit, aby v těle pomohla zahájit samouzdravovací procesy a co nedělat, abychom těmto přirozeným procesům nebránili?

Čemu v těle vadí nízká vstřebatelnost vápníku?

Pokud nemáte správně fungující hormonální systém a tudíž ani správnou vstřebatelnost vápníku, postupně i přes to, že ho jíte ve stravě dostatek, budete trpět depresemi, lámavými kostmi a oslabenými svaly i pojivovými tkáněmi.

Jaké řešení vám k odkyselení nabízím?

V tomto případě je nejlepší detoxikovat, zregenerovat a vyčistit štítnou žlázu, příštítná tělíska a nadledviny. Pokud tato trojice funguje bezchybně, zásadotvorný prvek vápník, je v těle správně vstřebáván.

Navíc jako bonus dojede k regeneraci a omlazení buněk a zlepšení psychiky.

Jak to u mě bude probíhat?

Podle biorezonance vyhodnotím, v jakém stavu jsou vaše hormony a podle konkrétného zatížení a zjištění toxicity se soustředím právě na místa, kde odkyselení potřebujete nejvíc.

Informační preparáty mají obrovskou výhodu v tom, že umějí přesně zacílit na konkrétní poškozená místa a to i v mozku, jako je hypotalamus, hypofýza a mnoho dalších, kam se běžné bylinky dostávají jen s obtížemi.

Projdeme si však i další věci ohledně stravy a vašich návyků. Jde o to, abyste si svojí nevědomostí nebo zavádějícími informace, kterých je všude nepřeberné množství, uměli orientovat a nebránili jste přírodním uzdravovacím procesům. Vše na míru upravím tak, abyste se v tom cítili dobře a zároveň se posouvali správným směrem.

 

Facebook Twitter Google

 
Léčitel Liberec Jak zhubnout Detoxikace organismu Liberec Celostní medicína Liberec Čínská medicína Čchi-kung Odkyselení organismu Zdravá výživa Zdraví Koučink Únavový syndrom Sebevědomí Jak se zbavit stresu Sebeláska Biorezonance Paraziti v těle Vědomá tvorba reality Ceník Kontakt Víte, že