https://www.high-endrolex.com/39
Výživový poradce Liberec radí, jak zhubnout zdravě a trvale zlepšením přirozené fyziologie štíhlosti | Léčitel Liberec

Výživový poradce Liberec radí, jak zhubnout zdravě a trvale zlepšením přirozené fyziologie štíhlosti

Roky jsem sledovala babičku, která se celý život snažila počítáním kalorií a různými dietami zhubnout. Tehdy jsem viděla, že babičce její pečlivé počítání kalorií nepřinášelo vytoužené účinky. Přes veškerou snahu babička nezhubla... Měla jsem dokonce dojem, že díky počítání kilojoulů spíš ještě lehce přibírala. Každopádně se celý život trápila hlady bez výsledku. I já jsem kdysi byla kvůli tloušťce terčem posměchu v každém dětském kolektivu. Nehodlala jsem se s tím smířit. 

Snažila jsem se ze všech sil přijít na to, co dělají přirozeně štíhlí lidé jinak. Zjistila jsem, že je potřeba umět spolupracovat se svojí fyziologií a ne jít proti ní. Klientům pomáhám zlepšit jejich vlastní fyziologii mou jedinečnou metodou Režim A1, se kterou vás seznámím. Působím jako poradce výživy v Liberci, své vědomosti z nutričního a výživového poradenství propojuji s principy čínské a celostní medicíny. Nepíšu klasické jídelníčky, povedu vás k získání přirozené štíhlosti i zdraví.

 

Přirozeně štíhlí a zdraví lidé mají lepší fyziologii

Fyziologie se soustředí na to, jestli buňky, orgány i systémy spolu dobře vzájemně komunikují a správně mezi sebou reagují. Ve chvíli, kdy komunikaci něco blokuje, pak fungují i reagují buňky, systémy a orgány naopak mnohem hůř nebo dokonce úplně špatně. Například slinivku má každý, ale fyziologie zkoumá, zda vám konkrétně vaše slinivka funguje perfektně nebo naopak téměř vůbec. Fyziologie takto sleduje činnost nejen slinivky, ale i všech vašich ostatních buněk, orgánů i systémů.

Mnoho lidí je hluboce přesvědčeno o tom, že s tím nejde nic dělat a že fyziologii nejde vůbec změnit. Tak to samozřejmě není. Zhoršit ji jde velmi lehce, ale zlepšení vyžaduje nejen správné informace, ale i vaši vlastní snahu.

Cílem je zlepšení vašich vlastních prospěšných hormonů

Režim A1 se zaměřuje především na to, jak přirozenou cestou co nejvíc zlepšíte reakce orgánů, tedy svou vlasní fyziologii, která povede k trvalé štíhlosti. Vychází z principů čínské a celostní medicíny a soustředí se současně nejen na štíhlost, ale i na zdraví. Dokáže podpořit tvorbu prospěšných látek. Zejména se jedná o vaše vlastní přirozené hormony a enzymy, které vám pomáhají zhubnout. V organismu ke každé prospěšné látce bohužel existuje současně i její škodlivá protilátka, která dokonale zablokuje činnost prospěšné látky. Režim A1 o tom ví. Dokáže maximálně utlumit veškeré škodlivé protilátky. Ve výsledku tedy výrazně omezuje nežádoucí hormony a enzymy, které naopak velmi podporují tloustnutí.

V praxi pracuje především s psychikou, upravuje jídelní a pohybové zvyky tak, že se snaží z těla dostat pryč veškeré toxické látky a především obnovuje hormonální rovnováhu. Hormony a enzymy mají zásadní vliv na rychlost vašeho metabolismu, na množství tělesného tuku, ale i na psychiku a celkové zdraví. Roky jsem pozorovala rozdíly mezi lidmi a zjistila jsem, co váš metabolismus přirozeně zrychlí a co ho naopak zpomaluje. Detailně vám vysvětlím, jak je možné, že z medicínského hlediska dvě naprosto totožné ženy mohou na stejné jídlo a na stejné cvičení reagovat zcela jinak. Je to proto, že každá z nich má uvnitř svého těla jinou fyziologii. Pochopíte, proč jedna žena všechno spálí a proč druhá žena téměř celou porci uloží a jak to jde změnit. Naučíte se přirozeně spolupracovat se svojí fyziologií. Ženy potřebují jiný přístup k hubnutí, než muži.

Pomáhám s psychikou i s individuálním úpravou stravy a pohybu

Dozvíte se také, jak jíst a cvičit, aby se skutečně spaloval tuk a jak si vytvořit stejné vnitřní nastavení, jako mají přirozeně štíhlí lidé, jejichž hormony a enzymy nemají sklon ukládat tuky a naopak vše spalují. Až se vám to povede, pak nebude problém si takto získanou postavu trvale udržet. Dozvíte se, jak nejlépe spolupracovat se svojí fyziologií tak, abyste získali přirozenou štíhlost, ale také zdraví, mladistvý vzhled a dostatek energie.

Krása, zdraví i štíhlost přicházejí tehdy, když se vám podaří z fyzického těla dostat ven všechny jedy, tedy veškeré toxické látky a nastavit v těle rovnováhu. Jde především o rovnováhu hormonů a enzymů, ty hrají nejdůležitější roli. Z velké části jsou ovlivněny vašim jídlem, pohybem, chováním i emocemi.

Lepší fyziologii štíhlosti podpoří i správná detoxikace

Moderní doba a reklamy se vás snaží na každém rohu přesvědčit o tom, že je potřeba do organismu dodat zázračnou látku, která tělu pomůže k dokonalé štíhlosti, zdraví nebo bezvadnému fungování. Tam, kde vládnou peníze, nenajdete skutečnou pravdu… Nenechejte se tím tedy zmýlit, přírodu nejde nikdy trvale předčit. Ve skutečnosti to funguje přesně opačně! Ke všemu existuje v těle přirozená látka, která umí každý stav zlepšit. Teď dávejte velký pozor, protože ke každé látce, která umí stav zlepšit, vždy v těle přirozeně existuje i protilátka, která umí daný stav zhoršit. Změna fyziologie se soustředí na to, jak co nejvíc podpořit přirozené látky, které tělu celkově prospívají a jak přirozenou cestou co nejvíc utlumit látky, které škodí.

Vše toxické, škodlivé a tělu nepřirozené je logicky potřeba dostat pryč, aby nic nebránilo přirozené regeneraci, obnově, kráse a dokonalému fungování a tedy i zdraví. Možná vás teď zcela zaskočí informace o tom, že i negativní emoce jsou pro vaši fyziologii velmi škodlivé. Zbavit se negativních emocí z organismu není tak jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát. To, že na ty emoce zapomenete, ještě k úspěchu nestačí.

Škodlivé láky umí tělo celkem dobře z organismu postupně odbourávat samo. Močí, stolicí i kůží se tělo aktivně zbavuje nežádoucích látek. Negativní emoce se tímto způsobem ven dostat nemohou, touto cestou se jich tělo neumí přirozeně zbavit! Takže tam zůstávají ukryté hluboko v jádru buněk a většinou už o nich ani vědomě nevíte. To se projevuje zhorší činností hormonů, enzymů, ale i trávení a imunity. Negativní vliv to má nejen na postavu, ale i na zdraví. Tělu se ovšem dá cíleně pomoci, aby se dokázalo zbavit úplně všeho, co mu škodí. Jen to nepřijde samo od sebe, ale je žádoucí tomu aktivně jít naproti.

Je prospěšné se systematicky zbavovat veškerých toxických látek ze svého okolí. V dnešní době to lidé naprosto chápou, ale v minulosti to nebylo vždy zcela samozřejmé. V dnešní době naštěstí víme, že čím více škodlivých látek se zbavíme, tím lépe nám bude. Denně se myjeme, myjeme nádobí, uklízíme svoje příbytky, čistíme kanalizace, zbavujeme se odpadků, pohřbíváme mrtvé, dezinfikujeme, sterilizujeme, abychom se zbavili toxických látek a mikroorganismů. Víme, že bez čistoty bychom nemohli přežít. Mnozí zašli ještě dál a pravidelně cíleně zbavují pomocí detoxikace svá těla od škodlivých látek. Jsou zdravější, štíhlejší, vitálnější a vypadají mladší.

To je všechno správně. Jenomže ani to stále nestačí… Jak to? Ve skládačce ještě chybí další podstatné díly! Tušíte, o které jde? Nervový systém pomocí pěti základních smyslů ve vás vyvolává emoce a pomáhá vám vnímat bolest, ale i příjemné pocity, kontroluje pohyb a současně také reguluje tělesné funkce. Nervový systém je velmi úzce spjat s hormonálním systémem. Jeden bez druhého vůbec nemohou fungovat a vzájemně se velmi ovlivňují. Teď přijde šokující informace. Vaše tělo zevnitř nejvíc poškozují negativní emoce, které se velmi lehce ukládají do nevědomí. Následně to zhoršuje fungování nejdůležitějších tělesných systémů. Jedná se o nervový, hormonální, ale i imunitní systém. Hormony a enzymy mají obrovský vliv na množství podkožního tuku. Ovlivňují, jak zareagujete na cvičení a taky jaká bude celková rychlost vašeho metabolismu. Právě díky skryté nerovnováze enzymů a hormonů se vám nedaří trvale zhubnout.

Proč je lepší nepočítat kilojouly, ale raději si zlepšit fyziologii?


Mnozí lidé si už pomalu všímají, že klasické počítání kalorií jim nepomáhá k získání přirozené štíhlosti. Přirozeně štíhlí a zdraví lidé mají perfektně fungující nervový, hormonální, ale i imunitní systém. To je ta správná cesta, která vede k trvalému úspěchu v hubnutí.

Obrovská část populace má z lékařského hlediska hormony sice relativně v normě, to znamená, že nemusí brát ještě žádné léky, ale přes to jejich tělo už nereaguje tak perfektně, jako reagují těla přirozeně štíhlých lidí. Většinou se těmto lidem příliš nedaří si trvale udržet štíhlou postavu, kterou by si přáli. Když začnou s Režimem A1, povede se jim zhubnout. Zlepší si svoje přirozené fungování buněk, orgánů, systémů, hormonů i enzymů. Tento ucelený pohled na zdraví a štíhlost, funguje nejen u mě, ale i u klientů. Na Režim A1 přecházejte pozvolna, vše vám má být opravdu velmi příjemné!

V této fungující metodě se nepočítají kalorie ani kilojouly, také se nepředepisují žádné konkrétní jídelníčky. Režim A1 se soustředí na štíhlost i zdraví a postupně zlepšuje vaši fyziologii. Podpoříte tvorbu vlastních prospěšných hormonů a enzymů, které dokážou spalovat tuky. Naopak omezíte tvorbu nežádoucích hormonů a enzymů, které tuky ukládají.

Upozorňuji i na to, jak mnoho moderních a oblíbených diet vede spíš k destrukci zdraví a k následnému jojo efektu. Odhaluji skrytou zákeřnost keto diety, která podporuje systémové záněty, inzulínovou rezistenci, ale také cukrovku a rakovinné bujení! Režim A1 vychází z principů čínské a celostní medicíny. Je prověřený, roky pilovaný a zaměřuje se na získání přirozené štíhlosti, vitality, ale především na posílení zdraví a psychiky.

25.04.2022

 

ARCHIV AKTUALIT

 

Facebook Twitter Google

 
Alternativní medicína - léčitelství Celostní medicína Detoxikace organismu Jak zhubnout zdravě - výživový poradce Liberec Tradiční čínská medicína Biorezonance Koučink pro zdraví, lepší život i změnu podvědomí Sebevědomí Sebeláska Jak se zbavit stresu Čchi-kung a energie čchi Zdraví Zdravá výživa Odkyselení organismu pomáhá odstranit záněty Únavový syndrom způsobuje bolesti těla a deprese Paraziti v těle Vědomá tvorba reality Ceník Kontakt Víte, že