Jak zhubnout

Určitě to dobře znáte, že zhubnout a docílit vysněnou váhu, není zase až takový problém.

Ale udržet si jí, cítit se u toho skvěle, zářit zdravím a mít plno energie, to už zkrátka každý neumí....

Vím, jak na to....

certifikat-poradce-pro-vyzivu-ing-zaneta-marijczukova-liberec 

 

1. Zrychlete si svůj přirozený metabolismus:

Vybudujete si přirozenou cestou metabolismus, který spaluje tuky místo toho, aby je ukládal.

Je to nejlepší způsob.

Pomůžu vám najít konkrétní chyby, které děláte. V těle má každý své přirozené enzymy, které podporují spalování tuků a enzymy, které podporují jeho ukládání.

Naučím vás, jak co nejvíce utlumíte ty enzymy, které bohužel podporují vaše sklony k tloustnutí. Naopak vám pomohu nastartovat enzymy, které umějí zrychlit váš metabolismus.

Vše probíhá zcela přirozeně. Nepoužíváte k tomu žádné prostředky. Jen musíte vědět, jak na to a to vás naučím.

 

2. Zvýšíte si životní energii:

Běžné hubnutí snižuje životní energii, kterou Číňané nazývali čchi-kung. U mě si jí naopak zvýšíte. 

 

3. Změníte si podvědomí:

Povedu vás ke změně podvědomí, což je zásadní, abyste si svou váhu v budoucnu udrželi.

 

4. Kontroluji vaše hormony:

Na biorezonanci průběžně kontroluji vaši energii, vaše zdraví a zda máte v pořádku hormonální systém. Pokud byste měli například sníženou funkci štítné žlázy, museli byste jí nejdřív detoxikovat, posílit a dostat do rovnováhy, jinak byste se vysněné postavy nedočkali.

 

5. pohybujte se správně:

Neděste se, že budete muset intenzivně cvičit. Vše upravím tak, abyste se v tom především cítili dobře. Zároveň se takto budete posouvat ke svému cíli.

Věděli jste, že zdaleka ne každý pohyb vám pomůže účinně a trvale zhubnout. Někdy stačí jen malá změna a výsledky vás po čase velmi mile překvapí.

Dobrá zpráva: méně intenzivně je pro lepší výsledky více.

 

6. Prozradím vám, co funguje a co škodí:

Nevyhazujte peníze za produkty, které nepomáhají. Naučím vás se ve všem zorientovat tak, abyste si uměli vybrat správně.

Poslední dobou jsou populární diety založené na ketoze. Podrobně vám vysvětlím, proč je ketoza tak nebezpečná a co se vám při ní v těle děje a hlavně jaké to bude mít následky. Navedu vás na cestu, která vede k úspěšnému cíli.

Pro koho je nejvhodnější můj postup:
Pokud se snažíte a nemáte výsledky, měli byste úplně změnit taktiku. Přiznám se, že pro mě je nejdůležitější zdraví a vitalita.

Takže já osobně když bych byla jenom štíhlá a neměla bych nadbytek energie a bylo by pro mě těžké si štíhlost udržet nebo bych musela dodržovat přesně stanovený jídelníček či odvažovat stravu, rozhodně by mi to nestačilo a absolutně by mi to nevyhovovalo.

Jsem tu pro ty, kteří to cítí stejně jako já.

 

Jak probíhají konzultace:

Zvážím vás a zjistím množství tuků, svalů, ale i kolik máte viscerálního tuku uvnitř základních životních orgánů. Tuk schovaný v orgánech vede dříve nebo později ke zdravotním komplikacím.

Tomu lze lehce předejít. Pokud na něco takového přijdu, k hubnutí vám navíc doporučím vhodnou detoxikaci organismu, která je v takovém případě velmi účinná a vede k uzdravení.

Jednotlivé konzultace na sebe navazují a postupně řešíme i změnu podvědomí a průběžně na biorezonanci kontroluji vaši celkovou energii a vitalitu.

Naučím vás odhalit v jídle skrytý tuk. Vysvětlím vám, proč vaše úsilí není odměněno výsledkem, který čekáte a to i když cvičíte.

Upravím vám na míru vaše zvyky a myšlení i cvičení tak, aby vaše tělo začalo spalovat tuk a vy abyste měli více energie. 

 

Chtějte pro sebe víc, než jen štíhlou postavu:

Pokud jste se rozhodli, že chcete vypadat štíhle a u toho být především plní energie, vitality a zdraví, ráda vám pomohu.

 

Facebook Twitter Google

 
Léčitel Liberec Jak zhubnout Detoxikace organismu Liberec Celostní medicína Liberec Čínská medicína Čchi-kung Odkyselení organismu Zdravá výživa Zdraví Koučink Únavový syndrom Sebevědomí Jak se zbavit stresu Sebeláska Biorezonance Paraziti v těle Vědomá tvorba reality Ceník Kontakt Víte, že