Sebeláska

Sebeláska je jednou z nejdůležitějších emocí, které byste měli umět.

 

Proč je tak důležitá?

Pokud vám bude chybět láska k sobě, váš partner pozná, že je něco v nepořádku a to i když ho budete plně milovat, stejně se s vámi nebude cítit dobře.

Možná se vás bude snažit povzbudit, abyste se začali mít rádi a vážili si sami sebe, ale rozhodně to nemůže udělat za vás.

 

Jaké to má následky pro vztah:

Po čase se takový partner s vámi může i rozejít, protože vy svojí neláskou k sobě nevědomě blokujete celkový proud lásky ve vztahu.

Jeho intuice ho pravděpodobně dovede k tomu, aby si našel partnera, který se má rád. V takovém vztahu se bude přirozeně cítit mnohem lépe, protože celková energie lásky se bude násobit a oběma partnerům v tom bude moc příjemně.

Pokud jeho odchodem zahořknete, vaše sebeláska a všechny negativní důsledky, které to bude mít pro vaše zdraví i budoucí vztahy, se ještě více zesílí.

Nebo může nastat ještě mnohem horší situace. Váš partner vaši nízkou úroveň sebelásky vycítí a začne vás využívat nebo podvádět. To pro vás i pro vaše sebevědomí bude mít katastrofální následky, ze kterých se budete pracně dostávat ještě dlouho po rozchodu.

sebelaska-fotka-interieru-poradny-hubnuti-a-alternativni-psychologie-marijczukova-liberec

 

Jaký je rozdíl mezi sebeláskou a sobectvím?

Mnoho lidí v tom nevidí příliš velký rozdíl a vnímá oba pojmy negativně.

Sobectví je láska, která je na úkor druhých. Láska obecně je velmi prospěšná energie, která je schopna změnit strukturu buněk, vede ke zdraví a harmonii.

Pokud záříte upřímnou láskou k životu a okolí, vaše přítomnost doslova prospívá všem, kteří s vámi přijdou do kontaktu. Pokud si nic nevynucujete, je to úplně v pořádku.

Jakmile byste si ale vynucovali, aby se vám partner přizpůsobil, už by to nebyla čistá láska, ale sobectví a manipulace.

 

Jaká je nejlepší varianta pro partnerský vztah:

Nejlepší je upřímná láska, která si na nic nehraje, kde jsou oba v páru přirození a plní sebelásky a u toho se vzájemně podporují.

Partnerství založené na tom, aby oba v páru žil autenticky, kde nikdo nechce, aby se mu ten druhý musel podřizovat a žít podle jeho přání.

Takové vztahy jsou nejlepší.

 

Jak na sobě můžete pracovat?

Rozhodně je vhodné se zbavit starých programů v podvědomí.

Postupnými krůčky se naučíte být stále spokojenější sami se sebou, jednat s láskou a zůstávat v klidu, vyrovnanosti a v plné životní energii.

Lidem se k jejich velké škodě ze života tyto principy vytrácejí. Vraťte si je tam zpátky. Velmi vám to pomůže.

 

Facebook Twitter Google

 
Léčitel Liberec Jak zhubnout Detoxikace organismu Liberec Celostní medicína Liberec Čínská medicína Čchi-kung Odkyselení organismu Zdravá výživa Zdraví Koučink Únavový syndrom Sebevědomí Jak se zbavit stresu Sebeláska Biorezonance Paraziti v těle Vědomá tvorba reality Ceník Kontakt Víte, že