Sebeláska

Sebeláska je jednou z nejdůležitějších emocí, které byste měli umět.

 

Proč je sebeláska důležitá?

Pokud vám bude chybět láska k sobě, váš partner pozná, že je něco v nepořádku a to i když ho budete plně milovat, stejně se s vámi nebude cítit dobře.

Možná se vás bude snažit povzbudit, abyste se začali mít rádi a vážili si sami sebe, ale rozhodně to nemůže udělat za vás.

 

Jaké následky má nedostatek sebelásky pro vztah:

  • Po čase se takový partner s vámi může i rozejít, protože vy svojí neláskou k sobě nevědomě blokujete celkový proud lásky ve vztahu.

  • Jeho intuice ho pravděpodobně dovede k tomu, aby si našel partnera, který se má rád. V takovém vztahu se bude přirozeně cítit mnohem lépe, protože celková energie lásky se bude násobit a oběma partnerům v tom bude moc příjemně.

  • Pokud jeho odchodem zahořknete, vaše sebeláska a všechny negativní důsledky, které to bude mít pro vaše zdraví i budoucí vztahy, se ještě více zesílí.

  • Nebo může nastat ještě mnohem horší situace. Váš partner vaši nízkou úroveň sebelásky vycítí a začne vás využívat nebo podvádět. To pro vás i pro vaše sebevědomí bude mít katastrofální následky, ze kterých se budete pracně dostávat ještě dlouho po rozchodu.

sebelaska-fotka-interieru-poradny-hubnuti-a-alternativni-psychologie-marijczukova-liberec

 

Jaký je rozdíl mezi sebeláskou a sobectvím?

Mnoho lidí v tom nevidí příliš velký rozdíl a vnímá oba pojmy negativně.

 

Co je sebeláska:

1. Sebeláska je láska, která není na úkor druhých.

2. Láska obecně je velmi prospěšná energie, která je schopna změnit strukturu buněk, vede ke zdraví a harmonii.

3. Pokud záříte upřímnou láskou k životu a okolí, vaše přítomnost doslova prospívá všem, kteří s vámi přijdou do kontaktu.

4. Pokud si nic nevynucujete, je to úplně v pořádku.

Co už je sobectví:

1. Sobectví je láska sebe, která je na úkor druhých.

2. Jakmile byste si ale vynucovali, aby se vám partner přizpůsobil, už by to nebyla čistá láska, ale sobectví a manipulace.

 

Jaká je nejlepší varianta pro partnerský vztah:

  • Nejlepší je upřímná láska, která si na nic nehraje, kde jsou oba v páru přirození a plní sebelásky a u toho se vzájemně podporují.

  • Partnerství založené na tom, aby oba v páru žil autenticky, kde nikdo nechce, aby se mu ten druhý musel podřizovat a žít podle jeho přání.

  • Takové vztahy jsou nejlepší.

Jak na sobě můžete pracovat?

  1. Rozhodně je vhodné se zbavit starých programů v podvědomí.

  2. Postupnými krůčky se naučíte být stále spokojenější sami se sebou, jednat s láskou a zůstávat v klidu, vyrovnanosti a v plné životní energii.

  3. Lidem se k jejich velké škodě ze života tyto principy vytrácejí. Vraťte si je tam zpátky. Velmi vám to pomůže.

 

Facebook Twitter Google

 
Alternativní medicína - léčitelství Celostní medicína Detoxikace organismu Jak zhubnout zdravě - výživový poradce Liberec Tradiční čínská medicína Biorezonance Koučink pro zdraví, lepší život i změnu podvědomí Sebevědomí Sebeláska Jak se zbavit stresu Čchi-kung a energie čchi Zdraví Zdravá výživa Odkyselení organismu pomáhá odstranit záněty Únavový syndrom způsobuje bolesti těla a deprese Paraziti v těle Vědomá tvorba reality Ceník Kontakt Víte, že