Viry, bakterie, plísně a paraziti v těle

Pod obecným pojmem paraziti mám na mysli veškeré mikroorganismy, tedy viry, bakterie, plísně a parazity.

Bylo prokázáno, že živočišná strava, která je kyselinotvorná a současně bohatá na bílkoviny, podporuje jejich rozmnožování v organismu.

 

Jaká je skutečná úloha virů a parazitů v těle a v přírodě?

Příroda je používá k očistě a rozkladu poškozených nebo mrtvých tkání. To je jejich původním posláním. Čistou a zdravou tkáň nikdy nenapadne žádný mikroorganismus.

Paraziti napadají jenom tkáně, které jsou nemocné, bez životní energie čchi-kung a také poškozené nebo již dávno mrtvé.

 

Jak se tedy stalo, že mikroorganismy, zejména viry a parazity mají i lidé?

Mikroorganismům se nedá vyhnout, jsou všude a zodpovědně plní úlohu, tedy likvidují vše, co je poškozené nebo mrtvé a tím udržují v chodu přírodní cyklus.

Existuje možnost, jak se jim dá ubránit, oni nepřežijí na zdravé tkáni. Ten, kdo má zcela vyčištěný organismus, ten má zdravé tkáně a také perfektně fungující imunitu. 

 

Na koho viry, paraziti ani žádné jiné mikroorganismy vůbec nejdou?

Jak už jsem naznačila, nepřežijí na zdravé a čisté tkáni.

Nikdy se neživí na zdravé, čisté tkáni, která je plná energie. Tam zkrátka nemají co jíst a sami odejdou.

Pokud si zcela vydetoxikujete tělo, můžete si být jistí, že vás trvale opustí.

Na zdravém těle se totiž nemají vůbec čím živit.

Způsobují viry a paraziti nemoci?

Viry ani paraziti nejsou skutečnou pravou příčinou nemocí. Ale každý, kdo je nemocný, má v těle viry. Viry způsobují skutečně závažné nemoci, to je naparostá pravda, ale nejsou jejich příčinou. Jak to tedy je doopravdy? Na biorezonanci se přítomnost mikroorganismů skutečně ukazuje, obzvlášť u nemocných lidí.

Ovšem nejsou příčinou jejich nemocí, ale až následkem. To znamená, že člověk měl poškozené tkáně, proto se mu v nich usídlili viry, bakteri, plísně a paraziti.

Praxe jednoznačně ukazuje, že ani zabíjením virů, bakterií, plísní a parazitů se z dlouhodobého hlediska nic nevyřeší, spíš naopak.

Pokud se začnou viry, ale i další mikroorganismy v těle zabíjet, nejdřív se zdá, že to velmi pomáhá. Lidé z počátku dokonce cítí úlevu! Jenomže tento přístu je velmi krátkozraký.

Ve skutečnosti jde jen o krátkodobé zlepšení. Veškeré mrtvé viry, bakterie, plísně i paraziti  se nahrnou do lymfatického systému, který úplně ucpou. Tím, že v organismu vznikne tolik mrtvol. Příroda na to zareaguje tak, že pošle další nové viry, baterie, plísně a parazity, aby mohly zlikvidovat mrtvoly které vznikly z toho, jak si je lidé dobrovolně zabíjeli mikroorganismy na plasmovém generátoru.

Má to ještě další velmi negativní dopad. Lymfatický systém je propojen s imunitním systémem, jestliže se ucpe lymfa, ještě více se tím oslabí původní imunita. Takto si mnoho lidí nevědomě dokonce zakládá na rakovinu.

 

Moje osobní zkušenost s viry a dalšími mikroorganismy:

Byla jsem velice vážně nemocná, měla jsem rakovinu i autoimunitu. Osobně zkušenost s vážnou nemocí mohu zodpovědně popsat z pohledu senzibila, terapeuta i z pohledu nemocného.

Vnitřně ze senzibilního pohledu se mi okamžitě přitížilo, jakmile jsem zkoušela mikroorganismy jakkoliv zabíjet.

Biorezonance však ukazovala dočasné zlepšení. Ve vzácných případech se můj vnitřní pocit neshodne s tím, co ukazuje biorezonance, pak věřím víc sobě, než přístroji.

Snažila jsem se přijít na to, proč mi je tak zle, ale přístroj dočasně skutečně ukazoval zlepšení.

Rozhodně zlepšení nebylo dlouhodobé ani trvalé, spíš se mi ještě výrazně přitížilo. Co se dělo potom? Na všechny mrtvé organismy uvnitř těla nasedla plíseň a ta doslova otevřela cestu dalším útokům nových virů, bakterií, plísní i parazitů. Tahle cesta se vůbec neosvědčila a nikomu ji nedoporučuji, vede jen do začarovaného kruhu.

Mnoho druhů rakoviny má původ v nerovnováze hormonů. Přemnožení virů a plísní vede jen k celkovému zhoršení stavu.

parazity-v-tele-zjisti-biorezonance-fotka-pristroje

 

Jaká je účinná pomoc proti virům a metoda pro odparazitování:

Jako jediný dlouhodobě účinný způsob funguje zvýšení životní energie čchi-kung a tím i celkové zvýšení frekvence člověka. Vhodná podpora pro zvýšení životní síly je i detoxikace organismu a hlavně regenerace tkání a buněk, zvládnutí negativních emocí, změna programů v podvědomí a celkové zlepšení psychiky.

 • Vše umět vhodně propojit tak, aby se v těle aktivovaly samouzdravovací procesy a především, aby se posílila vlastní imunita. Nic jiného proti virům ani dalším mikroorganismům skutečně trvale nepomáhá.

 • Systémy, které mikroorganismy zabíjejí, snižují životní energii, ucpávají lymfatický systém a podporují množení plísní v těle a tím i rozvoj a šíření rakoviny v těle.

  Tomu byste se měli rozhodně vyhnout.

  V lymfatickém systému vzniká největší množství všech chorobných procesů, až 90% veškerých chorobných procesů začíná právě v lymfě.

  Vylučovací, lymfatický a imunitní systémy jsou spolu vzájemně propojené.

 • Místo zabíjení virů a dalších mikroorganismů se daleko víc osvědčila regenerace tkání.

  Díky detoxikaci a regeneraci tkání se tělo zbavuje všech nežádoucích látek postupně.

  Což naopak vede k lepší funkci lymfatického systému a to vyvolá následně i zlepšení imunitního a vylučovacího systému.

 • Bioinformašní preparáty zaměřené na detoxikaci a regeneraci sleziny, podle principů čínské medicíny, výrazně posílí imunitu proti virům.

 • Živočišné bílkoviny výrazně zatěžují lymfatický systém a tak každý, kdo potřebuje posílit imunitu proti virům, by měl alespoň po dobu nemoci vynechat živočišné bílkoviny.

 • Zázvor dokáže podpořit proudění lymfy a také pomáhá vylučovat hled z horních cest dýchacích.

 • Nejúčinnější je ovšem zvýšení životodárné energie čchi a odstranění negativních bloků
  z podvědomí, s tím vám umí pomoci kvalitní léčitel.
 

Facebook Twitter Google

 
Alternativní medicína - léčitelství Celostní medicína Detoxikace organismu Jak zhubnout zdravě - výživový poradce Liberec Tradiční čínská medicína Biorezonance Koučink pro zdraví, lepší život i změnu podvědomí Sebevědomí Sebeláska Jak se zbavit stresu Čchi-kung a energie čchi Zdraví Zdravá výživa Odkyselení organismu pomáhá odstranit záněty Únavový syndrom způsobuje bolesti těla a deprese Paraziti v těle Vědomá tvorba reality Ceník Kontakt Víte, že