Paraziti v těle

Pod tímto obecným pojmem mám na mysli veškeré mikroorganismy, tedy viry, bakterie, plísně a parazity.

 

Jaká je jejich skutečná úloha v přírodě?

Příroda je používá k očistě a rozkladu poškozených nebo mrtvých tkání. To je jejich původním posláním. Čistou a zdravou tkáň nikdy nenapadne žádný mikroorganismus.

Paraziti napadají jenom tkáně, které jsou nemocné, bez životní energie čchi-kung a také poškozené nebo již dávno mrtvé.

 

Jak se tedy stalo, že je mají i lidé?

Mikroorganismům se nedá vyhnout, jsou všude a zodpovědně plní úlohu, tedy likvidují vše, co je poškozené nebo mrtvé a tím udržují v chodu přírodní cyklus.

 

Na koho mikroorganismy nejdou?

Nikdy se neživí na zdravé, čisté tkáni, která je plná energie. Tam zkrátka nemají co jíst a sami odejdou.

 

Způsobují paraziti nemoci?

Ne, nemoci nezpůsobují. Nejsou pravou příčinou nemocí. Ale každý, kdo je nemocný, je v těle má a způsobují skutečně závažné nemoci. Jak to tedy je doopravdy? Na biorezonanci se přítomnost mikroorganismů skutečně ukazuje, obzvlášť u nemocných lidí.

Ovšem nejsou příčinou jejich nemocí, ale až následkem. Praxe jednoznačně ukazuje, že ani zabíjením mikroorganismů se z dlouhodobého hlediska nic neřeší, spíš naopak.

 

Moje osobní zkušenost:

Byla jsem velice vážně nemocná, měla jsem rakovinu i autoimunitu. Osobně zkušenost s vážnou nemocí mohu zodpovědně popsat z pohledu senzibila, terapeuta i z pohledu nemocného.

Vnitřně ze senzibilního pohledu se mi okamžitě přitížilo, jakmile jsem zkoušela mikroorganismy jakkoliv zabít.

Biorezonance však ukazovala dočasné zlepšení. Ve vzácných případech se můj vnitřní pocit neshodne s tím, co ukazuje biorezonance, pak věřím víc sobě, než přístroji.

Rozhodně zlepšení nebylo dlouhodobé a trvalé zlepšení, spíš velmi krátkodobá úleva od bolesti. Co se dělo potom? Na všechny mrtvé organismy uvnitř těla nasedla plíseň a ta doslova otevřela cestu dalším útokům parazitů. Tohle vede do začarovaného kruhu.

parazity-v-tele-zjisti-biorezonance-fotka-pristroje

 

Jaká je účinná metoda pro odparazitování:

Jako jediný dlouhodobě účinný způsob funguje zvýšení životní energie čchi-kung a tím i celkové zvýšení frekvence člověka. Vhodná podpora pro zvýšení životní síly je i detoxikace organismu a hlavně regenerace tkání a buněk, zvládnutí negativních emocí, změna programů v podvědomí a celkové zlepšení psychiky.

Vše umět vhodně propojit tak, aby se v těle aktivovaly samouzdravovací procesy a posílila se imunita. Nic jiného proti nim skutečně trvale nepomáhá.

Systémy, které mikroorganismy zabíjejí, snižují životní energii, ucpávají lymfatický systém a podporují množení plísní v těle a tím i rozvoj a šíření rakoviny v těle. Tomu byste se měli rozhodně vyhnout.

 

Facebook Twitter Google

 
Léčitel Liberec Jak zhubnout Detoxikace organismu Liberec Celostní medicína Liberec Čínská medicína Čchi-kung Odkyselení organismu Zdravá výživa Zdraví Koučink Únavový syndrom Sebevědomí Jak se zbavit stresu Sebeláska Biorezonance Paraziti v těle Vědomá tvorba reality Ceník Kontakt Víte, že