Paraziti v těle

Pod tímto obecným pojmem mám na mysli veškeré mikroorganismy, tedy viry, bakterie, plísně a parazity.

 

Jaká je skutečná úloha parazitů v těle a v přírodě?

Příroda je používá k očistě a rozkladu poškozených nebo mrtvých tkání. To je jejich původním posláním. Čistou a zdravou tkáň nikdy nenapadne žádný mikroorganismus.

Paraziti napadají jenom tkáně, které jsou nemocné, bez životní energie čchi-kung a také poškozené nebo již dávno mrtvé.

 

Jak se tedy stalo, že mikroorganismy a parazity mají i lidé?

Mikroorganismům se nedá vyhnout, jsou všude a zodpovědně plní úlohu, tedy likvidují vše, co je poškozené nebo mrtvé a tím udržují v chodu přírodní cyklus.

 

Na koho paraziti a mikroorganismy vůbec nejdou?

Nikdy se neživí na zdravé, čisté tkáni, která je plná energie. Tam zkrátka nemají co jíst a sami odejdou.

Pokud si zcela vydetoxikujete tělo, můžete si být jistí, že vás trvale opustí.

Na zdravém těle se totiž nemají čím živit.

 

Způsobují paraziti nemoci?

Ne, nemoci nezpůsobují. Nejsou pravou příčinou nemocí. Ale každý, kdo je nemocný, je v těle má a způsobují skutečně závažné nemoci. Jak to tedy je doopravdy? Na biorezonanci se přítomnost mikroorganismů skutečně ukazuje, obzvlášť u nemocných lidí.

Ovšem nejsou příčinou jejich nemocí, ale až následkem. Praxe jednoznačně ukazuje, že ani zabíjením mikroorganismů se z dlouhodobého hlediska nic neřeší, spíš naopak.

 

Moje osobní zkušenost s mikroorganismy:

Byla jsem velice vážně nemocná, měla jsem rakovinu i autoimunitu. Osobně zkušenost s vážnou nemocí mohu zodpovědně popsat z pohledu senzibila, terapeuta i z pohledu nemocného.

Vnitřně ze senzibilního pohledu se mi okamžitě přitížilo, jakmile jsem zkoušela mikroorganismy jakkoliv zabít.

Biorezonance však ukazovala dočasné zlepšení. Ve vzácných případech se můj vnitřní pocit neshodne s tím, co ukazuje biorezonance, pak věřím víc sobě, než přístroji.

Rozhodně zlepšení nebylo dlouhodobé a trvalé zlepšení, spíš velmi krátkodobá úleva od bolesti. Co se dělo potom? Na všechny mrtvé organismy uvnitř těla nasedla plíseň a ta doslova otevřela cestu dalším útokům parazitů. Tohle vede do začarovaného kruhu.

parazity-v-tele-zjisti-biorezonance-fotka-pristroje

 

Jaká je účinná metoda pro odparazitování:

Jako jediný dlouhodobě účinný způsob funguje zvýšení životní energie čchi-kung a tím i celkové zvýšení frekvence člověka. Vhodná podpora pro zvýšení životní síly je i detoxikace organismu a hlavně regenerace tkání a buněk, zvládnutí negativních emocí, změna programů v podvědomí a celkové zlepšení psychiky.

Vše umět vhodně propojit tak, aby se v těle aktivovaly samouzdravovací procesy a posílila se imunita. Nic jiného proti nim skutečně trvale nepomáhá.

Systémy, které mikroorganismy zabíjejí, snižují životní energii, ucpávají lymfatický systém a podporují množení plísní v těle a tím i rozvoj a šíření rakoviny v těle. Tomu byste se měli rozhodně vyhnout.

 

Facebook Twitter Google

 
Alternativní medicína - léčitelství Celostní medicína Detoxikace organismu Jak zhubnout zdravě Tradiční čínská medicína Biorezonance Koučink pro zdraví, lepší život i změnu podvědomí Sebevědomí Sebeláska Jak se zbavit stresu Čchi-kung Zdraví Zdravá výživa Odkyselení organismu pomáhá odstranit záněty Únavový syndrom způsobuje bolesti těla a deprese Paraziti v těle Vědomá tvorba reality Ceník Kontakt Víte, že