Čínská medicína

Lidské tělo se chová jako hologram.

Každá jeho část vždy zobrazuje informace o celku. Uvnitř jsou spolu všechny orgány vzájemně propojené a mezi sebou komunikují. Toho si všimli již v dávné minulosti Číňané. On takto funguje celý vesmír.

Problém v jednom místě se podle principu hologramu zobrazí všude v těle. A naopak, odstraněním bloku energie v jednom místě se odstraní i informace o něm současně všude v celém těle.

Toho využívá akupunktura a nově i informační medicína. Osobně používám vybrané preparáty informační medicíny, které současně zvyšují energii čchi v lidském těle.

Klasická medicína tuhle základní informaci dlouhodobě opomíjí a nepřistupuje k nemocem z pohledu celku, ale odděleně.

Které orgány patří do pentagramu?

Čínská medicína vychází z principů pěti základních mateřských orgánů pentagramu a jejich okruhů, podle kterých se v těle pohybuje energie čchi. Mozek se přiřazuje pod okruh srdce.

  1. Srdce a mozek
  2. Slezina
  3. Plíce
  4. Ledviny
  5. Játra

Jak tento přístup pomáhá:


Každé lidské tělo lze identifikovat jedinečnou DNA a je jedno, zda vezmete vzorek vlasů, kostí nebo kůže. Správně provedená akupunktura i správně zvolená informační medicína ovlivní v jeden moment receptory v jednom místě, ale změna se ihned projeví v celém těle.

Osobně kladu velký důraz na správné informační preparáty. Důvodem je to, že špatně zvolený preparát by naopak vytvořil problém na mnoha místech v těle. Takové preparáty jsou běžně v prodeji, ale lidé bez senzitivních schopností to bohužel neumějí poznat.

Ve výběru se spoléhám nejen na své senzibilní schopnosti, biorezonanci, ale současně ještě vše pravidelně kontroluji i s další senzibilní osobou, která má naprosto čistou energii čchi.

Akupunkturu také směli léčitelé v Číně samostatně dělat až po dovršení 60 let, aby právě měly zaručenou praxi. Do té doby pracovali jen pod dozorem zkušeného učitele.

Chcete se cítit lépe a vitálněji:

Sami si určíte rychlost, kterou chcete postupovat směrem ke zlepšení svého stavu.

Rozhodně je důležitým základem to, abyste se již v průběhu terapie především cítili dobře.

Právě i vaše příjemné vnitřní pocity se na principu hologramu projeví v celém těle. A současně se pozitivně otisknou i do všech jednotlivých míst, které je třeba zprůchodnit a doplnit jim energii. Výsledek vás mile překvapí.

 

Facebook Twitter Google

 
Léčitel Liberec Jak zhubnout Detoxikace organismu Liberec Celostní medicína Liberec Čínská medicína Čchi-kung Odkyselení organismu Zdravá výživa Zdraví Koučink Únavový syndrom Sebevědomí Jak se zbavit stresu Sebeláska Biorezonance Paraziti v těle Vědomá tvorba reality Ceník Kontakt Víte, že