Únavový syndrom

Jak vzniká:

V dnešní uspěchané době čím dál tím víc lidi trpí běžnou únavou, vyčerpáním, syndromem únavy, ale i vyhořením.

Postřehla jsem, že ti, kteří trpí těmito poruchami, mají bohužel naprostý nedostatek energie čchi. 

Energie má jiná pravidla, než která známe. Je vhodné se je naučit a velmi vám to celkově prospěje nejen pro zlepšení únavy, zdraví, ale i celkové kvality života.

 

Nejčastější příčiny syndromu únavy:

 • Oslabení imunitního systému v kombinaci s nedostatečnou funkcí lymfatického systému. Většinou na začátku proběhne infekční onemocnění, které se nedoléčí, jehož následky stále přetrvávají. Tělu stále chybí dostatek energie na uzdravení.
 • Velmi často bývají v těle přítomny infekce chlamydií a herpetických virů. Lze posílit protivirovou imunitu ve slezině. Dobře fungující slezina se sama umí zbavit nebezpečných virů.
 • Protichlamydiová imunita podle čínského pentagramu sídlí v srdci. Vyčištěním srdce a posílením 4. čakry a prací na sebelásce lze zesílit proud stagnující energie a tím odstranit skutečnou příčinu.  
 • Blok v toku energie čchi v těle, nejčastěji toxiny v okruhu sleziny, kdy bývá zasažená část mozku a ucpaný lymfatický systém. Vše je třeba zprůchodnit a toxiny z těla dostat ven.
   

Jak se projevuje?

 • Bolestmi v krku.
 • Poruchami spánku.
 • Celková slabost svalů, kloubů, zvýšení tělesné teploty.
 • Deprese a změny nálad.
 • Bolesti hlavy, nesoustředěnost a zapomětlivost.
   

Jak se vyléčit:

Všeho, co vede k nemocem, únavě, pocitům vyčerpání a vyhoření se dá zbavit. Výsledky se dostavují postupně a je třeba vytrvalá práce na sobě, která se rozhodně vyplatí.

Většinou se tělo do těchto komplikací dostává mimochodem i tím, že v minulosti nejednalo v souladu se svojí intuicí, ale poslechlo pouze mozek. Samozřejmě, že je nutné se řídit mozkem, ale pokud u rozhodnutí máte současně nepříjemné vnitřní pocity, výsledek takového rozhodnutí bude vždy špatný. Takže se vyplatí hledat takové řešení, se kterým souhlasí nejen mozek, ale i vnitřní intuice.

Téměř všechno se dá napravit a právě proto vám tělo různými nemocemi a symptomy dává jednoznačně najevo, že potřebuje zásadní změnu. Když to pochopíte a vydáte se správným směrem, máte vyhráno. Jen je třeba vědět, jak na to.

 

Facebook Twitter Google

 
Léčitel Liberec Jak zhubnout Detoxikace organismu Liberec Celostní medicína Liberec Čínská medicína Čchi-kung Odkyselení organismu Zdravá výživa Zdraví Koučink Únavový syndrom Sebevědomí Jak se zbavit stresu Sebeláska Biorezonance Paraziti v těle Vědomá tvorba reality Ceník Kontakt Víte, že