Čchi-kung

Co je vlastně čchi-kung?

Jedná se o druh bio-elektrické energie, která proudí každým živým organismem a konkrétně u člověka přichází do těla skrz čakry. Čakry sice nejsou na běžné pitvě vidět, takže je klasická medicína zatím stále neřeší. Ovšem už na úrovní molekulární medicíny bylo vědecky prokázáno tisícinásobně zvýšené množství činnosti receptorů právě v místech čaker.

Jinými slovy lze říci, že to, co vnímají senzibilové a od pradávna používali v léčení původní kultury, se v dnešní době již dá dokázat na úrovni molekulární medicíny tisícinásobně zvýšenou aktivitou receptorů v těchto konkrétních místech.

Otevírá se tak jedinečná možnost spojení znalostí kvantové medicíny, energie čchi-kung, informačních preparátů a holografického principu fungování nejen lidského těla, ale celého vesmíru. Vše lze použít pro aktivní změnu nežádoucích programů v podvědomí a pro zlepšení celkové kvality života.

 

Co má vliv na energii:

Na kvalitu energie má z velké části vliv strava, ale zdaleka nerozhoduje jen jídlo o tom, jakou silou energie v reálném životě disponujete.

Jeden z největších vlivů na její sílu má intenzita vyzařování 4. čakry, která souvisí se sebeláskou a sebevědomím. Obecně se dá říci, že emoce na ní mají velký vliv.

Dalším nezanedbatelným zdrojem ne přímo síly, ale spíš čistoty této energie jsou vnitřní úmysly člověka. Pokud nejsou vaše úmysly úplně čisté, získáte sice energii, ale tento způsob se vám v budoucnu velmi vymstí. Rozhodně bych to nikomu nedoporučovala.

Správně zvolený pohyb pomáhá generovat tolik vzácnou čchi.

Co jí ve fyzickém těle nejvíc blokuje:

Nejvíc tuto energii blokuje nedostatek záporných iontů v ovzduší a také živočišné tuky ve stravě.

Záporné ionty se přirozeně vyskytují v přírodě, kde převládá spíše magnetismus.

Ve městech naopak velmi často chybí. Ničí je přítomnost mobilů, počítačů, wi-fi, klimatizace, ale i další elektrické přístroje.

Tam, kde je více elektřiny, je čchi-kung slabší a znečištěnější. Nejde totiž jenom o sílu energie, ale v neposlední řadě je důležitá i její čistota.

Ovšem nejvíce si jí může člověk zablokovat egem a neznalostí pravidel, podle kterých energie funguje. Tyto pravidla vás naučím používat v praxi.

Hlavní výhody:

  • Získání životní energie čchi, která je schopna uzdravovat lidi z nemocí a především brání jejich vzniku.
  • Zdraví lze udržet i do vysokého věku bez pravidelného užívání léků.
  • Čím je elektromagnetické pole uvnitř člověka silnější, tím větší celkovou silou energie disponuje. Tuto energii lze použít nejen pro zdraví, ale i pro zlepšení vztahů a pracovních výkonů.
 

Facebook Twitter Google

 
Léčitel Liberec Jak zhubnout Detoxikace organismu Liberec Celostní medicína Liberec Čínská medicína Čchi-kung Odkyselení organismu Zdravá výživa Zdraví Koučink Únavový syndrom Sebevědomí Jak se zbavit stresu Sebeláska Biorezonance Paraziti v těle Vědomá tvorba reality Ceník Kontakt Víte, že