Biorezonance

K čemu tento přístroj slouží a co zjistí?

Biorezonance najde v těle místa, kde energie neproudí správně. Právě v těchto problémových místech časem vznikají nemoci, ale přesně tomu lze předejít.

Jednoduše by se dalo říci, že v celém těle spolu buňky vzájemně komunikují. Reagují na emoce, myšlenky, stravu, ale i na toxické látky v těle.

Výsledek má svojí specifickou frekvenci. Tou je u zdravých jedinců harmonie. Kde harmonie není, tam vzniká blok, kde neproudí energie. Po nějakém čase se právě v těchto místech objeví zdravotní problém.

Takže pokud přijdete včas, můžete preventivně zabránit vzniku nemocí.

 

Proč byste měli o těchto místech vědět:

Pokud nic neuděláte, dříve nebo později se právě zde vytvoří zdravotní problém nebo se přemnoží viry, bakterie, plísně a paraziti.

 

Co se děje s oslabenými buňkami:

Dlouho se zdánlivě z vnějšího pohledu jakoby nic neděje.

Uvnitř však probíhají změny a imunita, která si obvykle se vším poradí úplně sama, to najednou přestává stíhat.

Na přístroji je vidět, že křivky, které ukazují stav jednotlivých orgánů, nejsou v rovnováze. Dá se říci, že se uvnitř těla nepozorovaně vzniká problém.

Bude nějakou dobu trvat, než se to projeví navenek. V tuhle chvíli přístroj funguje jako dokonalá prevence, jak předejít vzniku onemocnění.

Vše probíhá nepozorovaně. Oslabí se tok energie v organismu, což se začne projevovat nejprve únavou nebo častými infekcemi, či alergiemi a ekzémy. 

Když nic netušíte, nic neuděláte a nečistot bude stále přibývat a imunita již nezvládá odstranit, to, co pro ni dřív nebyl problém.

Poškozují se orgány a vzniká systémový zánět a ten následně přechází v autoimunitu nebo u někoho i v rakovinu. Nejlepší je tedy nenechat problémy dojít až k nemoci a raději jim předcházet.

 

Je vyšetření bolestivé:

Biorezonance nebolí, takže vás mohu uklidnit.

Osobně jí doporučit mohu, ale většinou vím mnoho informací o klientovi tím, že se na něj napojím, takže bych zvládla konzultaci i bez ní. Ale je to pomocník, který ulehčí práci.

biorezonance-zobrazeni-biorezonance-v pocitaci-ing-zaneta-marijczukova-liberec

 

Jak pracuji s výsledkem, který zjistím:


Zjistím-li například přemnožení virů, dám vám preparát na posílení protivirové imunity a vše, co souvisí s okruhem sleziny.

Vychází to z principů čínské medicíny. V praxi se mi opravdu neosvědčila ani homeopatie ani jakékoliv zabíjení přemnožených mikroorganismů.

Pracuji jinak. Využívám informační preparáty a posiluji energii tam, kde chybí.

Výsledky se dostavují postupně, ale mikroorganismům vytvořím v těle takové podmínky, že jej raději sami opouštějí.

Zkrátka tam nemají podmínky k přežití. Praxe ukazuje, že je to jediný způsob, jak se jich zbavit bezpečně a natrvalo. 

Cokoliv jiného, jakékoliv systémy, které něco zabíjejí, by z dlouhodobého hlediska nevedly ke zdraví a rozhodně vám nic takového nedoporučuji.

Skutečné zdraví, mládí a vitalitu získáte naopak zvýšením energie čchi a očistou těla.

Biorezonance upozorní na bloky, které tím pádem můžete včas odstranit a takto i preventivně předejdete bolestem těla a následným nemocem.

 

Facebook Twitter Google

 
Léčitel Liberec Jak zhubnout Detoxikace organismu Liberec Celostní medicína Liberec Čínská medicína Čchi-kung Odkyselení organismu Zdravá výživa Zdraví Koučink Únavový syndrom Sebevědomí Jak se zbavit stresu Sebeláska Biorezonance Paraziti v těle Vědomá tvorba reality Ceník Kontakt Víte, že