Biorezonance

Biorezonace je metoda, která vychází z principu toho, že každá živá buňka vyzařuje elektromagnetickou frekvenci.

Obecně se dá říci, že čím je frekvence v daném místě vyšší, tím zdravější jsou zde nejen buňky, ale i tkáně a orgány. Takové buňky rezonují zdraví.

Pokud jsou některá místa poškozená nebo plná toxinů, mají nízkou frekvenci. V takovém místě se nakonec projeví problém, bolest nebo nemoc i ve fyzickém těle.

Biorezonance tedy odhalí, která místa by bylo nejlepší cíleně detoxikovat.

 

K čemu biorezonance slouží a co zjistí?

Biorezonance najde v těle místa, kde energie neproudí správně. V těchto problémových místech v půběhu následujících let vznikají nemoci. Právě tomu lze předejít.

Jednoduše by se dalo říci, že v celém těle spolu buňky vzájemně komunikují. Reagují na emoce, myšlenky, stravu, ale i na toxické látky v těle.

Výsledek má svojí specifickou frekvenci. Tou je u zdravých jedinců harmonie. Kde harmonie není, tam vzniká blok, kde neproudí energie. Po nějakém čase se právě v těchto místech objeví zdravotní problém.

Takže pokud přijdete včas, můžete preventivně zabránit vzniku nemocí.

 

Proč byste měli o poškozených místech vědět?

Pokud nic neuděláte, v těchto dlouhodobě oslabených místech se postupem času nepozorovaně vytvoří skryté autoimunitní systémové záněty nebo dokonce i nádory.

Biorezonance odhalí oslabená místa včas. Cílená detoxikace organismu vám pomůže znovu obnovit zdraví.

 

Co se děje s oslabenými buňkami:

Dlouho se zdánlivě z vnějšího pohledu jakoby nic neděje.

Uvnitř však probíhají změny a imunita, která si obvykle se vším poradí úplně sama, to najednou přestává stíhat.

Na přístroji je vidět, že křivky, které ukazují stav jednotlivých orgánů, nejsou v rovnováze. Dá se říci, že se uvnitř těla nepozorovaně vzniká problém.

Bude nějakou dobu trvat, než se to projeví navenek. V tuhle chvíli přístroj funguje jako dokonalá prevence, jak předejít vzniku onemocnění.

Vše probíhá nepozorovaně. Oslabí se tok energie v organismu, což se začne projevovat nejprve únavou nebo častými infekcemi, či alergiemi a ekzémy. 

Když nic netušíte, nic neuděláte a nečistoty budou neustále přibývat a imunita již nezvládá odstranit, to, co pro ni dřív nebyl problém.

Poškozují se orgány a vzniká skrytý systémový zánět a ten následně když se neřeší, přechází v autoimunitu nebo u někoho i v rakovinu. Nejlepší je tedy nenechat problémy dojít až k nemoci a raději jim předcházet.

 

Je vyšetření bolestivé?

Biorezonance nebolí, takže vás mohu uklidnit.

Osobně jí doporučit mohu, ale většinou vím mnoho informací o klientovi tím, že se na něj napojím, takže bych zvládla konzultaci i bez ní. Ale je to pomocník, který ulehčí práci.

biorezonance-zobrazeni-biorezonance-v pocitaci-ing-zaneta-marijczukova-liberec

 

Jak pracuji s výsledkem biorezonance?


Zjistím-li například přemnožení virů, dám vám preparát na posílení protivirové imunity, což vychází to z principů čínské medicíny.

V praxi se mi opravdu nijak výrazně neosvědčila ani homeopatie, protože organismus sice přestává negativně reagovat, ale škodlivé látky zůstávají stále uvnitř organismu. Detoxikace je účinnější.

Jakékoliv zabíjení přemnožených mikroorganismů je vyloženě škodlivé, protože dochází k ucpání lymfatického okruhu a především ke zduření lymfatických uzlin, což má za následek ještě silnější oslabení vlastní imunity organismu.

 

 • Pracuji tak, že využívám informační preparáty a posiluji energii tam, kde chybí.

 • Výsledky se dostavují postupně, ale mikroorganismům vytvořím v těle takové podmínky, že jej raději sami opouštějí.

 • Zkrátka tam, kde nemají podmínky k přežití, tam žít nebudou....

 

Praxe ukazuje, že je to jediný způsob, jak se mikroorganismů dá zbavit bezpečně a natrvalo

Cokoliv jiného, jakékoliv systémy, které něco zabíjejí, by z dlouhodobého hlediska nevedly ke zdraví a rozhodně vám nic takového nedoporučuji.

Skutečné zdraví, mládí a vitalitu získáte naopak zvýšením energie čchi, detoxikací organismu a koučinkem s léčitelem, který se soustředí na změnu podvědomí.

Ta změna musí proběhnout z kladné životní energie a klient musí dokonale rozumět všem svým minulým chybám v souladu se zákony univerza.

 

Biorezonance působí i preventivně:

 • Skutečné zdraví, mládí a vitalitu získáte naopak zvýšením kladné životní energie čchi, detoxikací organismu a koučinkem s léčitelem, který se soustředí
  na zlepšení vnitřního nastavení, které pak z 95 % funguje automaticky

 • Biorezonance upozorní na bloky, které tím pádem můžete včas odstranit a takto i preventivně předejdete bolestem těla a následným nemocem.

 • Na vyžádání klienta s přístrojem pracuji, aby klient sám viděl, kde má v těle bloky.

 • Nejdřív upozorním na chyby klienta, které nejsou v souladu se zákony univerza.
  Zákony univerza mají totiž úplně jiná pravidla, než která běžně známe!!!
  Je tedy nutné, aby klient spolupracoval aktivně a sám přispěl i svojí vlastní snahou ke zlepšení zdraví. 


 

 

 

Facebook Twitter Google

 
Alternativní medicína - léčitelství Celostní medicína Detoxikace organismu Jak zhubnout zdravě Tradiční čínská medicína Biorezonance Koučink pro zdraví, lepší život i změnu podvědomí Sebevědomí Sebeláska Jak se zbavit stresu Čchi-kung a energie čchi Zdraví Zdravá výživa Odkyselení organismu pomáhá odstranit záněty Únavový syndrom způsobuje bolesti těla a deprese Paraziti v těle Vědomá tvorba reality Ceník Kontakt Víte, že