Biorezonance

Biorezonace je metoda, která vychází z principu toho, že každá živá buňka vyzařuje elektromagnetickou frekvenci.

Obecně se dá říci, že čím je frekvence v daném místě vyšší, tím zdravější jsou zde nejen buňky, ale i tkáně a orgány. Takové buňky rezonují zdraví.

Pokud jsou některá místa poškozená nebo plná toxinů, mají nízkou frekvenci. V takovém místě se nakonec projeví problém, bolest nebo nemoc i ve fyzickém těle.

Biorezonance tedy odhalí, která místa by bylo nejlepší cíleně detoxikovat.

 

K čemu biorezonance slouží a co zjistí?

Upozorní v těle na místa, kde energie neproudí správně, někteří terapeuti dokážou tato místa poznat i bez ní. Právě v oslabených místech v půběhu následujících let velmi často vznikají zdravotní problémy nebo nemoci.

Jednoduše by se dalo říci, že v celém těle spolu buňky vzájemně komunikují. Reagují na emoce, myšlenky, stravu, na pohyb, ale i na toxické látky v těle.

Výsledek má svojí specifickou frekvenci. Tou je u zdravých jedinců harmonie. Kde harmonie není, tam vzniká blok, kde neproudí energie. Po nějakém čase se právě v těchto místech objevují zdravotní problémy.

Pokud člověk přijde včas, může preventivně co nejvíc posílit vlastní imunitu, aby v budoucnu snížil riziko vzniku nemocí.

Proč byste měli o poškozených místech vědět?

Pokud nic neuděláte, v těchto dlouhodobě oslabených místech se postupem času nepozorovaně vytvoří nejrůznější zdravotní problémy, nejčastěji to bývají systémové záněty, ale mohou se objevit i autoimunitní záněty nebo dokonce i nádory.

Celostní přístup a cílená detoxikace organismu pomáhá posílit vlastní imunitu a tím znovu obnovit zdraví.

 

Co se děje s oslabenými buňkami:

Dlouho se zdánlivě z vnějšího pohledu jakoby nic neděje.

Uvnitř však probíhají změny a imunita, která si obvykle se vším poradí úplně sama, to najednou přestává stíhat.

Jednotlivé orgány, nejsou v rovnováze. Dá se říci, že se uvnitř těla nepozorovaně vzniká problém.

Bude nějakou dobu trvat, než se to projeví navenek. Když klient pochopí, co všechno dělá špatně a včas změní své škodlivé návyky, stihne předejít vzniku onemocnění.

Vše probíhá nepozorovaně. Oslabí se tok energie v organismu, což se začne projevovat nejprve únavou nebo častými infekcemi, či alergiemi a ekzémy. 

Když nic netušíte, nic neuděláte nebo nevíte, jak to opravdu správně změnit, budou nečistoty neustále přibývat. Všimla jsem si, že si mnozí klienti myslí, že vše dělají správně, ale ve skutečnosti to tak není, neznají perfektně zákony univerza a nečistí své tělo správně. Je to až překvapivě časté. Přehlcená imunita pak již nezvládá odstranit to, co pro ni dřív nebýval problém.

Postupně se tím v daném místě poškodí orgány a vytvoří se skrytý systémový zánět. Když se stále nic neřeší, může všechno postupem času přejít v daleko závažnější chronická onemocnění. Čím závažnější jsou onemocnění klienta, tím těžší bude se z nich dostat a o to déle bude trvat, než se celkově jeho organismus vyčistí a zregeneruje. Je to zcela individuální, některá dlouhodobá poškození orgánů mohou být už i trvalá a nevratná. I tak na sobě můžete začít pracovat, ale je to mnohem těžší. Můžete alespoň pochopit své minulé chyby a co nejvíc omezit vznik dalších zdravotních komplikací.

Určitě je nejlepší volbou to nenechat dojít tak daleko, ale raději své tělo celoživotně preventivně čistit, správně se hýbat, pravidelně jej odkyselovat, detoxikovat a současně k tomu neustále posilovat vlastní imnitu i psychiku.

 

Je vyšetření bolestivé?

Biorezonance nebolí.

Pracuji se životní energií, vybírám jenom principy, které ji zvyšují kladně. Metody, které nepodporují kladnou energii, nahrazuji jinými, které jí podporují.

biorezonance-zobrazeni-biorezonance-v pocitaci-ing-zaneta-marijczukova-liberec

 

Jak pracuji se zjištěnými problémy klienta?


Pracuji komplexně, metody vzájemně kombinuji. Klient si sám nevybírá metodu, ale přichází buď s tím, že se chce preventivně vyčistit nebo přijde už s konkrétním problémem, který chce vyřešit.

Nejúčinnější je klienta upozornit na to, jak si celkově maximálně podpoří vlastní imunitu. Zjistím-li například přemnožení virů, navrhnu klientovi jak si co nejvíc posílí protivirovou imunitu, což vychází z principů čínské medicíny. Také ho upozorním, čím si on sám konkrétně blokuje činnost jeho imunity.

Homeopatie ani biorezonance nedokáže nahradit práci s emocemi, detoxikaci a posilování vlastní imunity. Z dlouhodobého hlediska je nejlepší se soustředit zejména na zvýšení kladné životní energie.

Na biorezonanci jsou sice vidět přemnožené mikroorganismy, tedy viry, bakteri, plísně a paraziti, ale jakékoliv zabíjení přemnožených mikroorganismů je vyloženě škodlivé, protože dochází k ucpání lymfatického okruhu a především ke zduření lymfatických uzlin, což má za následek ještě silnější oslabení vlastní imunity organismu. Mikroorganismů se dá dlouhodobě a účinně zbavit jedině tím, že si klient vyčistí vnitřní prostředí a maximálně posílí vlastní imunitu.

 

 • Pracuji tak, že kombinuji veškeré znalosti a informace, které posilují energii tam, kde dlouhodobě chybí.

 • Výsledky se dostavují postupně, ale mikroorganismům vytvořím v těle takové podmínky, že jej raději sami opouštějí.

 • Zkrátka tam, kde mikroorganismy nemají podmínky k přežití, tam žít nebudou....

 

V praxi se ukazuje, že je to jediný způsob, jak se mikroorganismů dá zbavit bezpečně a natrvalo

Cokoliv jiného, jakékoliv systémy, které něco zabíjejí, by z dlouhodobého hlediska nevedly ke zdraví a rozhodně vám nic takového nedoporučuji.

Skutečné zdraví, mládí a vitalitu získáte naopak zvýšením kladné životní energie čchi. Jedná se celostní přístup, kde má své místo detoxikace organismu i koučink s léčitelem, který se soustředí na zvýšení kladné životní energie čchi, dále prospívá i úprava vnitřního prostředí a úplně nejdůležitější je práce na odstarnění skrytých negativních bloků. S každým člověkem je potřeba pracovat individuálně.

Ve výsledku je podstatné, aby změny proběhly z kladné životní energie a aby klient dokonale porozuměl všem svým minulým chybám v souladu se zákony univerza a aby stejné chyby už v budoucnu znovu neopakoval. Klient se dozví, co má dělat, ale je jen na něm, zda to skutečně udělá a zda vytrvá.

 

Posílení vlastní imunity považuji i za nejlepší prevenci:

 • Skutečné zdraví, mládí a vitalitu získáte zvýšením kladné životní energie čchi, detoxikací organismu a koučinkem s léčitelem, který se soustředí
  na zlepšení vnitřního nastavení, které pak z 95 % funguje automaticky

 • Biorezonance má své limity a samotná určitě nestačí. Daleko spolehlivější je maximální posílení vlastní imunity, kterou podle mě nic nenahradí.
  Vlastní imunitě nejčastěji v optimánlím fungování brání skryté bloky energie. S nimi je potřeba aktivně pracovat a postupně se jich zbavovat.

 • Nejdřív upozorním na chyby klienta, které nejsou v souladu se zákony univerza.
  Zákony univerza mají totiž úplně jiná pravidla, než která běžně známe!!!
  Je tedy nutné, aby klient spolupracoval aktivně a sám přispěl i svojí vlastní snahou ke zlepšení zdraví.

 • Posílení vlastní imunity v těle působí blahodárně a přirozenou cestou chrání zdraví.
  Regeneruje tkáně, oddaluje stárnutí a působí i preventivně proti nemocem.
 
 

Facebook Twitter Google

 
Alternativní medicína - léčitelství Celostní medicína Detoxikace organismu Jak zhubnout zdravě - výživový poradce Liberec Tradiční čínská medicína Biorezonance Koučink pro zdraví, lepší život i změnu podvědomí Sebevědomí Sebeláska Jak se zbavit stresu Čchi-kung a energie čchi Zdraví Zdravá výživa Odkyselení organismu pomáhá odstranit záněty Únavový syndrom způsobuje bolesti těla a deprese Paraziti v těle Vědomá tvorba reality Ceník Kontakt Víte, že