Jak se chránit před viry? Posílení vlastní imunity proti virům nesmírně pomáhá

Jak se chránit před viry? Posílení vlastní imunity proti virům nesmírně pomáhá. Je to nejúčinnější prevence a zároveň i spolehlivá ochrana před viry, bakteriemi, plísněmi i parazity.

Lidstvo se za celou svoji historii setkalo s mnoha velmi krutými epidemiemi obrovského rozsahu. Nikdy v minulosti však neonemocněli úplně všichni! Vždy se našli jedinci, kteří přišli do kontaktu s nakaženými, ale sami zůstali naprosto zdraví.

Víte, co je ochránilo? Tušíte správně, že to nebyly léky, ale že je zachránila jejich vlastní perfektně fungující imunita. Nejde ji koupit, ale každý si ji může postupnou prací na sobě a správnými kroky vybudovat.

 

https://www.fit-life.cz/_gf/web/posileni-imunity-proti-virum-je-nejlepsi-prevence-chrante-se-pred-viry-celostni-medicina-liberec

 

 
Posílení imunity proti virům


Metody alternativní medicíny se v první řadě soustředí na posílení imunity proti virům zevnitř tak, aby se celkově zlepšila vnitřní fyziologie. To se  podaří především tím, že se vytvoří rovnováha hormonů a enzymů. Posílení imunity proti virům nejvíc podpoří odstranění skrytých negativních emocí z podvědomí. Proti virům pomáhá i cílená regenerace okruhu sleziny podle čínského pentagramu. Tam patří i slinivka, takže význam má i úprava stravy, která umí vhodně šetřit slinivku a dodá tělu dostatek trávicích enzymů z přirozených potravin. 


Každému klientovi krok za krokem aplikuji přesně na míru podle jeho konkrétních potřeb změny tak, aby se mu celkově zlepšila jeho fyzilologie.


Výsledkem je silná imunita, rovnováha přirozených hormonů i enzymů, štíhlost a navíc dojde i ke zlepšení psychiky.


 
1. Posílení imunity proti virům zevnitř je nejúčinnější


Podstatou je celková změna fyziologie. V praxi se to projeví především dokonalým fungováním imunity. Proč je to tak nesmírně důležité? Jenom skvěle fungující imunita si umí se vším poradit úplně sama.


Kdo má takovou imunitu, zmizí mu ze života veškeré nemoci.


Netýkají se ho ani civilizační choroby, vždy si udrží pevné zdraví a to i ve chvíli, kdy přijde do kontaktu s nakaženými lidmi.


Silnou imunitu vůbec nic nepředčí ani nenahradí..... Tento fakt by si mělo uvědomit co nejvíc lidí. Místo toho, aby se jen spoléhali na léky, farmaceutický průmysl, medicínu a léčbu, měli by pochopit, že jenom silná imunita jim zaručí nejen pevné zdraví, ale i odolnost proti virům, bakteriím, plísním i parazitům.... 


Osobní terapie je zaměřena právě na odbourání skrytých bloků v podvědomí. Dokud se klient nezbaví těchto bloků, nemá v pořádku hladinu hormonů a enzymů, což oslabuje imunitu. Je potřeba si připomenout, že právě většina těch nejzákeřnějších chorob včetně rakovin, jsou hormonálního původu a viry v nich sehrávají velkou úlohu. Posílení imunity proti virům má výborné výsledky v praxi.


 
2. Pomohou k posílení imunity proti virům bioinformační kapky?

 
Bioinformační medicína používá pečlivě vybrané informační kapky, které dokážou v organismu vyvolat žádoucí imunitní reakci přesně na tom místě, kde je to nejvíc potřeba. Takže rozíl proti obyčejným bylinkám je obrovský.


Obyčejná bylinka dokáže tělo odkyselit a z části také působí tam, kde bychom si přáli, ale bylinka neumí jít do takové hloubky a intenzity, nejde až do úrovně podvědomí.


Správně vybrané kapky to z velké části umějí. Pomohu každému na míru podle jeho problémů a podle výsledků biorezonace vybrat správné bioinformační kapky.


Pozor, když se kapky vyberou špatně, dokážou škodit. Takže šikovně zvolenými kapkami jde posílit imunitu a tím zlepšit její odolnost proti virům.


Posílení imunity bioinformační kaky mohou vhodně podpořit. Nejsou jeho základem, ale velmi hodnotně jej doplňují a o to rychleji se dostavují celkové výsledky. 

 
Jak se chránit před viry, než se dostanete na konzultaci? 


Ve chvílích, kdy vláda vydala přísná rozhodnutí ohledně pandemie koronaviru, není dočasně možné poskytovat osobní konzultace.

Ty jsou však ze všeho nejúčinnější..... 


1. Zachovejte naprostý emoční klid


Pokuste se zůstat navzdory všemu kolem v klidu. Vím, že je to nesmírně těžké. Je to nejlepší, co v dané krizové chvíli můžete udělat pro sebe i pro své okolí.


Snažte se za každou cenu nepodlehnout strachu, panice  ani dalším negativním emocím.


Uvědomte si, že každá panika jenom ještě mnohem víc oslabí váš imunitní systém. Nedojde tak k posílení imunity, ale naopak k jejímu dalšímu nežádoucímu oslabení.


 
2. Cíleně věnujte myšlenky tomu, co vás baví


Odpoutejte své myšlenky od škodlivého strachu a věnujte je něčemu, co vás opravdu baví, aspoň v myšlenkách. Myšlenky nejdou nikomu zakázat, ale můžete se zcela vědomě rozhodnout, na co budete myslet. Strachem byste imunitu jenom dál ještě víc oslabovali.


Představivost je nejsilnější vědomá vlastnost.

 

Prosím, nepředstavujte žádné hrůzy. Naopak myslete pokud možno jenom na to, co byste chtěli v budoucnu prožít. Když se soustředíte na to, co vám dělá radost, prospívá to i vaší imunitě.


 
3. Do stravy zařaďte co nejvíc syrového ovoce a zeleniny


Velké množství čerstvého syrového ovoce a zeleniny vám velmi prospěje. Tyto potraviny mají nejvyšší uzdravující schopnosti právě díky jejich zásadotvorným účinkům na lidské tkáně i na zlepšení imunitního systému.


Mají také velké množství přirozených enzymů, které mají velmi pozitivní vliv na celkové posílení imunity.


Každá nemoc se perfektně šíří v kyselém prostředí. Zásadité prostředí naopak nejen pomáhá čistit a detoxikovat organismus, ale zabraňuje rozvoji nemocí.
 


4. Dopřejte si velké množství spánku


Nedostatek spánku velmi negativně ovlivní vaši strukturu DNA a to se ihned promítne na kvalitě imunity, která se tím jen zhorší. Víme, že čím je organismus menší, tím větší silou elektromagnetické energie disponuje. Viry disponují obrovskou agresivitou, která devastuje tkáně. Struktura DNA je silnější a proto již z obecného principu může zůstat bez poškození, to znamená, že tělo neonemocní.


Má to jeden velký háček, nesmíte imunitu vůbec ničím oslabit.
Naopak, když si přidáte o něco více kvalitního spánku, než v běžných dnech, dojde k mírnému posílení imunity úplně přirozenou cestu. 

 


5. Nezapomínejte na dostatek pohybu


Vím, že je v těchto dnech velmi náročné vymyslet pohybovou aktivitu, ale při troše vynalézavosti se vždy najdou možnosti. Když nemůžete jít například do bazénu, zkuste vymyslet náhradní pohybovou aktivitu. Zatím je stále možné jít aspoň na procházku do lesa.


Mnoho lidí má doma různé rotopedy, které běžně nepoužívají. Nyní je můžete oprášit a vrátit se k nim alespoň dočasně.


Endorfiny po sportu vám perfektně zlepší náladu. Hormony, které se tvoří během mírného aerobního sportu, mají pozitivní vliv na posílení imunity.
 
 


Osobní konzultace Celostní medicíny Liberec jsou zaměřené speciálně na posílení imunity proti virům. Jedná se o výbornou prevenci do budoucna.


Nyní máte dostatek informací, jak se chránit před viry než se dostanete na konzultace Celostní medicíny Liberec.

Osobní konzultace jsou nejúčinnější.


Emailové objednávky a termíny na konzultace je možné si rezervovat zde:

04.04.2020

 

ARCHIV AKTUALIT

 

Facebook Twitter Google

 
Alternativní medicína - léčitelství Celostní medicína Detoxikace organismu Jak zhubnout zdravě Tradiční čínská medicína Biorezonance Koučink pro zdraví, lepší život i změnu podvědomí Sebevědomí Sebeláska Jak se zbavit stresu Čchi-kung a energie čchi Zdraví Zdravá výživa Odkyselení organismu pomáhá odstranit záněty Únavový syndrom způsobuje bolesti těla a deprese Paraziti v těle Vědomá tvorba reality Ceník Kontakt Víte, že