Léčitel Liberec

ing-zaneta-marijczukova-lecitel-liberec

Jak zhubnout?

Jak zhubnout, netrápit se dietami a současně být zdravější, zrychlit metabolismus, spalovat tuk a mít spoustu životní energie čchi?

 

Jak se uzdravit?

Jak získat zdraví, v těle aktivovat samouzdravovací procesy, podpořit imunitu, zregenerovat organismus a jednou pro vždy se zbavit bolestí a nemocí?

 

Chcete se cítit lépe? 

Jak se zbavit stresu, strachu, úzkostí a posílit sebvědomí? Koučink v souladu s celostní medicínou, alternativní psychologií a řešení problematiky duchovní cesty.

 

Chcete mít víc energie?

Jak jednou pro vždy odstranit únavu, vyhoření a jak získat životní energii? K čemu je vlastně tak moc potřebné mít dostatek energie čchi, jak lze rozproudit čchi-kung a jak tuto energii využít nejen pro uzdravení, ale i splnění pozitivních záměrů.

 

Chcete vědomě tvořit svojí realitu?

Ti pokročilí, které zajímá duchovní cesta, se ode mě mohou naučit RUSKOU METODU, jak lze využít čchi-kung pro posílení čistého záměru a vědomou tvorbu své reality.

Jak kvantová fyzika mění DNA buněk a jak to jde v praxi využít pro léčení kvantovou medicínou.

Vysvětlím, proč jsou na duchovní cestě problémy a pomohu vám je zvládnout.

 

S čím konkrétně vám terapie pomůže?

  • vyřeší zdravotní potíže 
  • zjistíte skutečnou příčinu problémů
  • zmizí syndrom únavy 
  • rozproudí vitální životní energii
  • harmonizuje emoce a činnost hormonů
  • koučink, najde potenciál ke zlepšení
  • pomůže s psychikou a se zvládnutím stresu 
  • zvyšuje sebevědomí 
  • účinně zeštíhluje, omlazuje a regeneruje tělo 

 

Jak si vybrat terapeuta nebo léčitele:

Uvedu příklad: Dva různí terapeuti nabízejí z vašeho pohledu, tedy z pohledu klienta naprosto stejnou službu.

V oboru se neorientujete a navíc většinou ani nemáte žádné mimořádné schopnosti, abyste třeba mohli vidět svojí auru a posoudit, jestli se vám zlepšuje zdraví nebo ne. Jednoduše si do svého těla nevidíte. 

Tak nevíte, podle čeho se máte rozhodnout, aby si vybrali opravdu správně.

fotka-pristroju-v-poradne-zaneta-marijczukove-liberec 

 

Jak sami odlišíte prospěšné informace od škodlivých?

V oboru kolem zdraví je to navíc tak, že na internetu je spousta zavádějících informací, které jsou protichůdné a na první dojem vyvolají pocit, že pomohají. Jejich škodlivost se projeví až časem.

Ani netušíte, jak jste si například poslední dietou uškodili a to i přes to, že jste báječně zhubli a vypadali jste nádherně.

Jenomže jste například zhubli ketozou a ve vašem těle jste spustili systémový zánět, aktivovali enzymy, které podporují tloustnutí a ani to netušíte.

Takové zhubnutí nepůjde dlouhodobě udržet, takže znovu přiberete.

To ale ještě není to nejhorší, když nic neuděláte, tak se časem projeví tyhle následky například autoimunitním onemocněním nebo i hůře.

Co vám velmi prospěje:

Nejvíc vám pomůže, když dostanete poměrně velké množství kvalitních informací, které jsou pro vás neznámé, řekněme mimo váš obor, abyste sami znali mnohá úskalí a nežádoucí následky a tak se mohli rozhodnout správně.

Až když máte opravdu dostatek informací, máte šanci přijít sami na to, že ti původní dva lidé, kteří zdánlivě nabízejí stejnou službu, vlastně mají často obrovský rozdíl v kvalitě a v následném výsledku.

Nejvíce se takové věci projeví až po letech. U zdraví a psychické pohody to platí ještě o to víc.

 

Někdy je velmi těžké najít skutečnou pravdu:

Například dostanete od konkurence vyčerpávající a přesvědčivé informace a službu nebo produkt si koupíte.

Dokonce konkurent vám změří pH moči a i ten výsledek vyjde zásaditý, což je v pořádku. Vím, že v těle obecně na mnoha místech proběhla správná zásaditá reakce, ale nestalo se to bohužel úplně všude.....

 

Co se tedy ve skutečnosti stalo:

V místech, kde byla původně poškozená energie, bohužel tako zásadotvorná reakce neproběhla a vám se místo toho vytvořily shluky oxalátů, které naopak tělu velmi škodí.

Také vím že na to bohužel dlouhou dobu nepřijdete a bude se vám zdát, že se celkově velmi zlepšujete.

 

Co se tedy s vámi bude dít:

Jednoduše řečeno, skoro všude v těle proběhla žádoucí zásadotvorná reakce. Budete mít pocit, že je vám celkově lépe.

Jen v místech, která byla nejvíce poškozená a přesně tahle místa potřebovala nutně zásaditou reakci.

Tak tam bohužel došlo ke kyselinotvorné reakci, která ještě více zesílila původní kyselost.

Nedošlo k odstranění bloku a energie v tomto místě i nadále stagnuje a uvnitř vás v tomto místě roste problém, který se plně projeví až třeba za několik let.

 

Jaká je vaše reakce:

Cítíte se lépe, netušíte nic o tom, co se uvntiř vás skutečně děje. Daný produkt berete pravidelně, třeba i několik let, ale časovaná bomba uvnitř vás stále tiká....

A to je to, co vám uniká....  

 

Jde mi o to, abych vás co nejvíc informovala:

Informace mají dnes obrovskou hodnotu a já bych chtěla co nejvíc zprůhlednit, jak to skutečně funguje se zdravím, psychikou, ale i hubnutím a co podstatného neřeší věda ani medicína.....

 

Jak přistupuji ke klientovi:

K člověku přistupuji jako k celku a vím, že naše fyzické tělo je ovlivněno a řízeno především informacemi, psychikou, emocemi a také naší energií čchi. Takže každou službu, kterou poskytuji, vnímám komplexně.

Vy se například chcete cítit lépe a srovnat si svojí psychiku. Já s vámi pracuji na zlepšení psychiky, ale zároveň hlídám, aby vámi v celém těle proudila čistá energie. Když byste měli například blok v hormonálním systému, tak byste vlivem jeho nevyrovnanosti jen těžko mohli zvádnout být v psychické pohodě. Jednoduše vše souvisí se vším a je třeba tělo řešit jako celek, ne odděleně.

 

Energie má jiná pravidla, než která běžně znáte....

Energie čchi každého člověka funguje podle specifických zákonitostí. Ta pravidla Vás naučím. Až je budete používat, začne se Vám život zlepšovat ve všech směrech. Navíc k tomu zaznamenáte příliv energie, vitality, zdraví, zlepšení emocí a psychiky.

 

Zesílením energie čchi samo od sebe ze života zmizí mnoho komplikací a současně se zrychlí realizace Vašich záměrů a cílů. Je zbytečné čekat až na problémy nebo nemoc, k tomu nemusí vůbec dojít......

 

Co byste rozhodně neměli nikdy dělat:

Vyhněte se všem systémům, které něco zabíjejí. V těle tím jen zvýšíte toxicitu, to podpoří množení plísní. Následně vznikne silný zánět a ucpe se lymfatický systém. 

 

Takto byste si jenom zakládali na vznik rakoviny a na další množení nežádoucích mikroorganismů......

 

Facebook Twitter Google

 
Léčitel Liberec Jak zhubnout Detoxikace organismu Liberec Celostní medicína Liberec Čínská medicína Čchi-kung Odkyselení organismu Zdravá výživa Zdraví Koučink Únavový syndrom Sebevědomí Jak se zbavit stresu Sebeláska Biorezonance Paraziti v těle Vědomá tvorba reality Ceník Kontakt Víte, že